Čašník/Čašníčka v Bratislave- pre nášho partnera

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Ševčenkova, 851 01 Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
800€ mesačne v čistom (netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si veselý, zodpovedný a baví ťa pracovať s ľuďmi?
Hľadáme práve teba!
Pre nášho partera hľadáme šikovných čašníkov a časníčky do reštaurácie na Ševčenkovej ulici v Bratislave.

Tvojou náplňou práce bude :

- obsluha zákazníkov a pomocné práce s obsluhou spojené
- roznášanie jedál a nápojov + debarasovanie
- komunikácia a starostlivosť o hostí + zverení úsek/rajón
- príprava a obsluha na akciách a eventoch
- práca s pokladňou, prijímanie finančnej hotovosti a bezhotovostný styk
- profesionálne správanie podľa nastavených štandardov

- možnosť dlhodobej spolupráce
- zaujímave platové ohodnotenie

V prípade, že Vás pracovná ponuka oslovila- neváhajte nám zasielať svoje CV na [email protected].
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na : 0948 469 022 - Hnátiková
BEZPLATNÁ LINKA : 0800 555 777.
Ďakujeme a tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ochota pracovať s ľuďmi, dochvíľnosť a zodpovednosť.

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 3419153  Posting date: 13.6.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 800€ mesačne v čistom (netto)