Upratovačka Sereď: od 08:00 do 09:30 hod.

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,8 EUR/hod.Dohoda: od 3,80€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme upratovačky a upratovačov na čistiace a upratovacie práce bankových priestorov v Seredi.
Pracovná doba :
- od 08:00 do 09:30 hod. PO/PIA.

Náplň práce:
- umývanie podlahy, vysávanie, utieranie prachu, udržiavanie čistoty na pridelenom objekte podľa dohody

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- stabilná práca

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať aj cez našu bezplatnú linku 0800 555 777.

Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- cit pre detail
- dôslednosť
- dochvíľnosť

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 3177630  Posting date: 7.12.2021  Basic salary component (gross): 3,8 EUR/hod.