Obchodno-technický zástupca

SlovaKENT s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu obchodnú spoločnosť hľadáme obchodno-technického zástupcu na predaj profesionálnej servisnej chémie značky KENT.

Náplň práce:
- nadväzovanie a udržiavanie obchodných vzťahov
- prezentácia výrobkov značky KENT formou praktických ukážok u zákazníka
- práca v teréne 90%
- odborné školenia v sídle spoločnosti
- samovzdelávanie

- Fixný plat počas 3-mesačnej skúšobnej doby 1000 Eur brutto
- následne fix 1000 eur brutto + stravné lístky + provízie z predaja, o ktorých výške rozhodujete iba vy a vaša šikovnosť
- mobilný telefón + tablet + podpora PHM
- práca v okolí Vášho bydliska (región)

Zaslaním Vášho životopisu a súhlasu so spracovaním osobných údajov v zmysle znenia zákona č. 122/2013 Z.z.o ochrane osobných údajov v platnom znení zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle predmetného zákona o ochrane osobných údajov.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú bezodkladne od zverejnenia ponuky vymazané zo systému, alebo zlikvidované skartovaním.
Zároveň si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky našej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technický smer, skúsenosti v obchode

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2roky aktívny predaj

- nasadenie, vytrvalosť, samostatnosť
- kontakty a vzťahy v uvedenej obchodnej oblasti
- dobrá znalosť lokality
- technické zručnosti

Spoločnosť SlovaKENT s.r.o.,
je výhradným distribútorom značky KENT.
V rámci SR pôsobíme ako stabilný partner mnohých firiem už viac ako 15 rokov.
Značka KENT má 75 ročnú históriu s reputáciou najvyššej kvality v odvetviach priemyslu, autoservisov, lakovní a tiež potravinárstva.
Celosvetovo je distribuovaná do 38 štátov.
Viac na www.slovakent.sk

Ak Vás zaujala naša pracovná ponuka a spĺňate vyššie uvedené požiadavky "Pridajte sa k nám a poďme výzvam naproti".

Životopis spolu s fotografiou zasielajte na mailovú adresu:
[email protected]
Vopred ďakujeme a tešíme sa na Vás pri osobnom stretnutí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1008174  Posting date: 8.9.2021  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac