Účtovník/-čka akciovej spoločnosti

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Roveň 215, 033 01 Podtureň, okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - na základe presne stanovených podmienok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a samostatného účtovníka / účtovníčku do našej spoločnosti, ktorý sa nezľakne množstva práce. Sme príjemný a pracovitý kolektív, ktorý chce v živote niečo dokázať. Preto neváhaj a životopis posielaj. Vidíme sa na pohovore.

Náplň práce:
- Samostatné vedenie účtovnej agendy
- Vedenie komplexného podvojného účtovníctva
- Uzávierková činnosť, pravidelné mesačné a ročné závierky a uzávierky
- Zostavovanie daňových priznaní, kalkulácie daní
- Príprava výkazov
- Komunikácia s daňovými a bankovými subjektmi
- Príprava reportov

• práca v stabilnej spoločnosti
• odborný i profesný rast
• prácu v ktorej sa nebudete nudiť
• uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a zručností

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, financie, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Znalosť kompletnej účtovnej agendy.
Znalosť spracovania miezd.
Znalosť DPH, závierkových prác.
Minimálna prax na obdobnej pozícii - 3 roky podmienkou!!!
Znalosť programu POHODA výhodou.

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2395144  Posting date: 6.3.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou - na základe presne stanovených podmienok