Description of the company

Spoločnosť SLONline je malá pohodová firma zameraná na vývoj webových riešení a aplikácií pre mobilné zariadenia.

Show full description
Sme špička v realizácii projektov pre typografické štúdiá. Medzi našich klientov o.i. patria aj Typotheque, Indian Type Foundry, DS Type, TPTQ Arabic, niekoľko českých typografických spoločností a tiež projekt pre prenájom fontov Fontstand.
Vytvorili sme platformu pre prezentáciu a predaj fontov, ELEFONT.
Sme spolutvorcami "National Geographic" pre dizajnérov - časopis Works That Work, na svedomí máme tiež :-) kultový obchod s tričkami Kompot, obchod Moloko, Antikvariát STEINER, ebiker, riešenia pre organizácie Indícia a SAVLMZ, logistické aplikácie pre Cotrans Slovakia a Schnellecke Transport Slovakia ... a mnoho ďalších.

Okrem klientských riešení, vyvíjame a prevádzkujeme vlastné projekty:
- portál Morský Koník s bazárom, zónou pre handmade tvorcov (www.morskykonik.sk)
- obľúbený internetový obchod so sypaným čajom eČajovňa (www.ecajovna.sk).
- projekt elefast - online služba pre web developerov, ktorá zabezpečuje inteligentné cachovanie statického i dynamického obsahu webových stránok (www.elefast.com).
- portál pre ženy Ženská zóna (www.zenskazona.sk).

V rámci našich filantropických aktivít podporujeme: Červený Nos Clowndoctors, projekt Na kolesách proti rakovine, Združenie Slatinka, Záchrannú stanicu pre zranené živočíchy v Zázrivej, hudobnú skupinu PARA, atď. ... vždy radi pomôžeme, ak sa dá :-).

Máme radi slony a podporujeme ich záchranu prostredníctvom The David Sheldrick Wildlife Trust.

Máme radi uvoľnenú a priateľskú atmosféru, pohodových ľudí a tvorivé myslenie. Dávame ľuďom priestor pre rozvoj a realizáciu, vítame kreatívne nápady a tešíme sa, keď sa chcú vzdelávať a pracujú na sebe.

Hide full description