Manažér/ka obchodnej prevádzky

SLÁVIK & STELL s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
1600 € - 2000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, celosvetovú sieť obchodných domov a hypermarketov, hľadáme kandidáta, ktorý bude riadiť zverenú obchodnú jednotku, tím kolegov, zodpovedať za finančné výsledky zverenej obchodnej jednotky a efektívne riadiť náklady s cieľom dosiahnuť rast tržieb.

Náplň práce:

- Vedenie tímu, pre ktorý je spokojnosť zákazníka na prvom mieste
- Budovanie schopností svojich manažérov, poskytovanie spätnej väzby
- Vytváranie skvelého miesta pre prácu
- Riadenie nákladov a dosahovanie rastu tržieb z predaja
- Kontrolovanie zvereného obchodu – spôsob predaja, dostupnosť, čistotu a ceny – budovanie dôvery zákazníkov
- Príprava trade plánu obchodu a vedienie tímu k tomu, aby bol pripravený zabezpečiť všetky činnosti podporujúce obchod, sezónne udalosti, kultúrne festivaly a výplatné víkendy
- Predkladanie obchodného plánu a zabezpečovanie udržateľnosti dosiahnutých zmien
- Počúvanie a porozumenie postrehom zo zákazníckeho prieskumu, podnikanie krokov na zlepšenie ich zážitku z nakupovania

• Auto (po 6 mesiacoch)
• Školenia a možnosť rozvoja v rámci spoločosti
• Zamestnanecká zľavová karta (po 3 mesiacoch)
• Možnosť flexibilnej práce
• Vianočný bonus
• Zľavy v obchodoch
• Extra ClubCard body
• Extra dni voľna na špeciálne príležitosti (svadba, sťahovanie...)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosť s vedením tímu
- Skúsenosť z oblasti prevádzky
- Finančné povedomie
- Analytické myslenie
- Počítačové zručnosti v oblasti MS Office

SLÁVIK & STELL - Executive Search & Advisory - je poradenská spoločnosť pre oblasť ľudského kapitálu a Employer Branding.

Rozumieme tomu, že rozvoj biznisu je o skúsenostiach, zanietení a vytrvalosti ľudí, ktorí ho riadia. Záleží na tom, aby správni ľudia mali príležitosť pracovať pre správne spoločnosti, preto klientom pomáhame napredovať s našimi kandidátmi, ktorým dávame možnosť budovať svoju kariéru a prežívať svoj život na tom správnom mieste.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3642242  Posting date: 11.4.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1600 € - 2000 €