Objektová vedúca / vedúci

SIMACEK Facility SK, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 Eur / mesačne brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu s praxou, pre ktorého je výzva zvládnuť nasledovné činnosti na objektoch v Novom Meste nad Váhom.
- zabezpečuje riadenie a výkon činností spojených s upratovacím servisom na zverených objektoch s dôrazom na kontrolu kvality práce
- vedenie tímu pracovníkov (kontrola, motivácia)
- príprava a dohliadanie nad rozpisom služieb pracovníkov
- spracovanie mzdových podkladov, príprava podkladov pre fakturáciu
- pravidelný kontakt so zástupcami odberateľov služieb
- vykonáva pravidelné obhliadky objektov za účelom skvalitnenia služieb, navrhuje efektívnejšie riešenia
- v prípade neprítomnosti kolegov zabezpečí ich zastúpenie v nevyhnutnom čase
- kontrola hospodárenia

- zázemie v pobočke stabilnej rakúskej firmy
- služobné vozidlo
- služobný telefón

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, stavebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- pro-aktívny prístup ku klientom
- schopnosť práce pod stresom
- zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita

Sme jednou z popredných profesionálnych upratovacích spoločností s pôsobnosťou v celej SR. Okrem denného a špeciálneho upratovania ponúkame aj údržbu exteriérov a služby facility managementu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2075784  Posting date: 9.1.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 900 Eur / mesačne brutto