Špecialista starostlivosti o zákazníkov - Prešov

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád pomáhaš druhým a ošemetné situácie sú pre Teba výzvou? Potom hľadáme práve Teba. Zakladáme si na tom, aby boli naši zákazníci spokojní a radi sa k nám vracali. Preto je zákaznícke centrum jedným z kľúčových oddelení. Pridaj sa k nám a podieľaj sa s nami na budovaní vzťahov so zákazníkmi.

Prečo sa pridať k nám?

Sme jedným z najsilnejších hráčov vo svojom obore na trhu a v našom rozrastajúcom sa tíme máme pre Teba zaujímavú prácu

Koho hľadáme?

* Časovo flexibilného a komunikatívneho kolegu
* Inovátora, ktorý sa nebojí prinášať nové nápady
* Niekoho, kto má chuť na sebe pracovať a zdokonaľovať sa
* Niekoho, kto vie načúvať, hľadať riešenia, je spoľahlivý a ochotný
* Komunikačná angličtina je vítanou výhodou
* Je skvelé ak si technicky zručný, ak nie, nevadí, ukážeme Ti ako na to.

Čo u nás budeš robiť?

* Starať sa o našich zákazníkov prostredníctvom rôznych kanálov (e-mail, chat, telefón..)
* Podieľať sa na budovaní vzťahov s našimi zákazníkmi
* Poskytovať informácie o produktoch, dostupnosti tovaru a stave objednávok
* Spolupracovať s ďalšími oddeleniami vo firme
* Komunikovať s externým dopravcom a našim skladom
* Podieľať sa na budovaní zákazníckeho centra

Zaujali sme Ťa?

Super, napíš nám, prečo by sme mali zobrať práve Teba a my sa Ti ozveme!

Jirka, vedúci zákazníckej starostlivosti:

"Ahoj, volám sa Jiří Viták a v SIKO pracujem ako vedúci zákaznického centra. V tom najlepšom prípade Ťa teda tento inzerát zavedie do môjho tímu. V SIKO som začínal na pozícii skladníka. Následne som sa posunul do postupne sa rozvíjajúceho tímu e-shopu a zákaznického centra, kde mi bola ponúknutá možnosť viesť tím. Prešiel som teda celkom zaujímavým kariérnym rastom a o to viac sa nebojím dať šancu aj ostatným! Poď pracovať ku mne, ukáž v čom si dobrý a v čom si veríš a ja Ti pomôžem, aby si bol ešte lepší."

Čo Ti za to ponúkame?

* Skvelý pracovný kolektív a priateľskú atmosféru
* Zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy a s tým spojený kariérny rast
* Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
* Systémové, predajné a sortimentové školenia
* 25 dní dovolenky pre každého, systém zamestnaneckých výhod- Kafetéria, zamestnanecké zľavy
* Pracovnú zmluvu na 1 rok, následne pri obojstrannej spokojnosti na dobu neurčitú

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
Sme rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. Zároveň sme najsilnejším predajcom kompletného vybavenia kúpeľní a kuchýň v Českej aj Slovenskej republike, s rozsiahlou predajnou sieťou, viac ako 50 predajňami a 1000 zamestnancami. Sme zamestnávateľ, ktorý svojim zamestnancom dokáže ponúknuť stabilné pracovné zázemie, istoty a uspokojiť vaše očakávania. Využívame moderné technológie, digitalizujeme naše firemné procesy a postupy, čím uľahčujeme zamestnancom pracovnú činnosť.
Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt, poctivosť a naša firemná kultúra udržiava v ľuďoch pocit spolunáležitosti.
Do nášho tímu SIKO sme pripravení pozvať tých z vás, ktorým nie je vlastná budúcnosť ľahostajná. Ponúkame zaujímavý štart kariéry absolventom stredných a vysokých škôl. Tým, ktorí už svoje schopnosti a motiváciu preukázali v iných spoločnostiach, radi pomôžeme využiť a rozšíriť u nás predtým nazbierané skúsenosti.

#inspirujemevsetkymcorobime

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Tomášová
Tel.: +421903485740
E-mail: poslať životopis
ID: 3769634  Posting date: 3.7.2020  Basic salary component (gross): 700 EUR/mesiac