Osobný asistent/ka konateľa

CODERAMA s. r. o.

Miesto práce
Za plavárňou 3, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj budúci CODEkamoš/kamoška,

jednému z našich konateľov začali prerastať povinnosti cez hlavu, a preto hľadáme šikovného asistenta (pohlavie nehrá rolu :)), ktorý mu dokáže efektívne zorganizovať čas, a na ktorého môže delegovať menej dôležité úlohy a povinnosti, nielen v rámci firmy, ale aj z iných oblastí.

Očakávame od teba hlavne proaktívny prístup, zmysel pre detail, dobré organizačné schopnosti a úsilie doťahovať veci do úspešného konca.
Úspešný kandidát by mal mať vodičský preukaz typ B a mal by hovoriť anglicky (C1). Nemčina je veľkou výhodou.

Tvojou náplňou práce bude:

  • samostatné plnenie pridelených úloh (administratíva, plánovanie stretnutí, spracovávanie podkladov, evidencia platieb, objednávanie vecí, tvorba prieskumov, nákupy a iné),
  • time management - organizovanie konateľovho pracovného času tak, aby sa dbalo na ejeho efektívne využitie a zároveň, aby sa neprekrývali rôzne eventy,
  • aktívna komunikácia a urgovanie úloh, ktoré má konateľ splniť,
  • starostlivosť o zabezpečenie účasti na dohodnutých stretnutiach
  • ochota byť v prípade nutnosti na telefóne alebo k dispozícií aj mimo pracovného času.

• Práca v úspešnej spoločnosti a v priateľskom kolektíve
• Podpora vzdelávania a sebarozvoja
• Flexibilná pracovná doba
• Žiadna byrokracia
• Firemný hardware
• Mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • precíznosť, zmysel pre detail
  • systematickosť
  • vytrvalosť
  • logické myslenie
  • trpezlivosť
  • dochvíľnosť
  • dobré organizačné schopnosti
  • proaktivita

CODERAMA, s.r.o. je progresívny a inovatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných enterprise riešení pre zákazníkov zo Slovenska a zahraničia ako sú ŠKODA AUTO, NOTINO, CRIF, KONICA MINOLTA, MOROSYSTEMS, MONET+, KISTLER, KOMIX, BRAVIDA, ČSOB, MEGAUBYTOVANIE.SK, DXC TECHNOLOGY, TELEKOM, INTERWAY, KROS, UNIQA, AVILOO, UNILABS SK a ďalších.
Zákazníci na nás najviac oceňujú našu proaktivitu a poctivosť. Okrem vývoja zákazníckych riešení sme sa s nadšením pustili aj do vlastných projektov a už teraz sa nevieme dočkať ako ich uvedieme na trh.
V CODERAMA je nás 140+ a neustále rastieme. Okrem Žiliny pôsobíme aj v Bratislave, Nitre, Martine, Banskej Bystrici či v Košiciach. Mnohí z nás pracujú aj REMOTE. Každý z nás je jedinečný a navzájom sa perfektne dopĺňame. Vieme tvrdo zamakať ale aj sa poriadne zabaviť.
V CODERAMA si zakladáme na kamarátskom prístupe, tímovosti, poctivej práci, transparentnosti a slobode. Problémy riešime spoločne a aj úspechy oslavujeme spoločne. Ak sa chceš presvedčiť, že pracovať u nás je naozaj zážitok, príď nás kedykoľvek navštíviť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenka Bekeová, MSc.
Tel.: +421904198875
E-mail: poslať životopis
ID: 4067268  Posting date: 24.1.2024  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac