Hľadáme React developerov (medior/senior)

CODERAMA s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 800 - 4 800 EUR/mesiacsuma pri živnosti na základe skúseností uchádzača, možnosť pracovať aj na TPP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme progresívny Software House. Vyvíjame komplexné SW riešenia, ktoré sú postavené na rôznych Frontend a Backend technológiách. Vďaka poctivému nasadeniu a pozitívnemu prístupu sa nám darí a neustále rastieme. Aj preto hľadáme viacero React vývojárov.
Ak si React positive a rád sa posúvaš vpred, si ten pravý.
Vyvíjame v agilných tímoch, kde okrem developerov budeš v kontakte aj s analytikom, architektom, či testermi.
Zakladáme si na priateľskej a uvoľnenej atmosfére. Sami dobre vieme, že hodiny za PC dajú človeku zabrať. Vybehnúť sa prevetrať len tak niekde na hory v strede týždňa nie je u nás nič nezvyčajné.
Tvoja zodpovednosť bude spočívať najmä v návrhu a implementácii riešení na základe špecifikácií a podkladov od analytika a architekta. Tvoja kreativita je viac než vítaná a tvojmu potenciálu dáme priestor.
Aktuálne rozširujeme tímy na projektoch:

→E-COMMERCE PORTÁL
Medzinárodný e-commerce projekt (pre viacero krajín), na ktorom pracujeme od začiatku. Od návrhu architektúry, cez vyber technológii, následne cez analýzu, implementáciu a testovanie. Kompletne ho zastrešujeme zo Žiliny. Platforma umožňuje vizualizáciu firemných dát vrátane financií, daní, kontaktov a ďalších firemných údajov. Klienti s týmito dátami po prihlásení pracujú ako v CRM systéme.

Technológie: REACT, REDUX, C#, ASP.NET CORE, SQL SERVER, ELASTIC SEARCH, MICROSERVICES, NSERVICEBUS

→FINANČNÝ PORTÁL
Budovanie nového finančného portálu na „zelenej lúke“. Spolupracuje sa s tímom klienta alokovaným v Bratislave. Aktuálne hľadáme šikovného front-endistu, ktorý bude pracovať hlavne na WEB UI.
Technológie: MICROSERVICES, .NET CORE 5, REACT, REST, .NET CORE MVC, MS SQL SERVER, ORACLE

→E-COMMERCE RIEŠENIE (E-SHOP)
SIGP spolupracuje s medzinárodným predajcom parfumérie na viacerých riešeniach od logistiky cez web až po jednotlivé moduly v ERP systéme. Náš tím developerov momentálne pracuje na nákupnom košíku e-shopu. Táto časť aplikácie obsahuje kompletne výber a množstvo konkrétneho tovaru, výber dopravy, fakturačné údaje a adresu doručenia zákazníka, aktivácia možných zliav, výber platby a presmerovanie na platobnú bránu. Aktuálne sa aplikácia prepisuje z ASP.NET do Reactu. Používa sa architektúra microservices a microfrontendu.
Front-End: REACT (functional, context, hooks), WEBPACK, BABEL, TYPESCRIPT, JAVASCRIPT, GRAPHQL, STYLEDCOMPONENTS, CSS, HTML, JEST, ENZYME, CYPRESS, SENTRY, STORYBOOK, AXIOS, ASP.NET, JQUERY
Back-End: C#, .NET, .NET CORE, ASP.NET CORE, ASP.NET, OCELOT, GRAPHQL, REST, REDIS, MSSQL, ELASTICSEARCH, DAPPER, ENTITY FRAMEWORK, POLLY, CQRS, AUTOMAPPER, FLUENTVALIDATION, AZUREAD, JWT, KAFKA, XUNIT, SPECFLOW, JMETER
DevOps: GITLAB CI/CD, GIT, DOCKER, KUBERNETES

• Vynikajúce a férové ohodnotenie
• Kariérny rast
• Získanie širokého rozhladu v moderných technológiách
• Možnosť zmeny projektu – rôzne projekty, rôzne odvetvia
• Vysoký referral bonus, 2000 Eur za odporúčanie kamaráta alebo kolegu
• Práca v super kolektíve, či po odbornej tak aj po ľudskej stránke
• Príjemná atmosféra, otvorenosť a transparentnosť
• Možnosť pracovať full remote a pružná pracovná doba
• Neformálnosť a bureaucracy protection
• Firemný hardware
• Príspevok na vzdelávanie
• Stabilita, takmer žiadna fluktuácia – ak už raz do SIGP prídeš, nebudeš chcieť odísť
• Event kalendár plný športových a kultúrnych akcií, teambuildingov a iných aktivít
• Work&Travel v zahraničí (Chorvátsko, Island, Sicília, Slovinsko, ...)
• Každý druhý týždeň sa spolu naraňajkujeme

Informácie o výberovom konaní

Registruj sa so svojím CVčkom na:
Ak ťa zaujala naša ponuka, no momentálne neplánuješ zmenu zamestnania, odporuč nás ďalej a získaj referenčný/nástupný bonus až 2000€ - pokiaľ človeka vezmeme a odpracuje u nás aspoň 3 mes., peniaze sú tvoje :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

React - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML5 - Pokročilý
Redux - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

React developer

Počet rokov praxe

2

Výhodou znalosť:
• Node.js
• Lokalizácie, testovania, webpack-u, knižníc na handlovanie aplikačných side effectov (redux-saga alebo redux-observable), použivanie UI knižníc, hook-ov, optimalizácie na výkon a profilovanie.

Ďalšie vlastnosti a zručnosti:
• Znalosť agilného vývoja
• Chuť pracovať
• Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
• Zodpovednosť za pridelené úlohy
• Samostatnosť, ale zároveň aj tímovosť

CODERAMA, s.r.o. je progresívny a inovatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných enterprise riešení pre zákazníkov zo Slovenska a zahraničia ako sú ŠKODA AUTO, NOTINO, CRIF, KONICA MINOLTA, MOROSYSTEMS, MONET+, KISTLER, KOMIX, BRAVIDA, ČSOB, MEGAUBYTOVANIE.SK, DXC TECHNOLOGY, TELEKOM, INTERWAY, KROS, UNIQA, AVILOO, UNILABS SK a ďalších.
Zákazníci na nás najviac oceňujú našu proaktivitu a poctivosť. Okrem vývoja zákazníckych riešení sme sa s nadšením pustili aj do vlastných projektov a už teraz sa nevieme dočkať ako ich uvedieme na trh.
V CODERAMA je nás 140+ a neustále rastieme. Okrem Žiliny pôsobíme aj v Bratislave, Nitre, Martine, Banskej Bystrici či v Košiciach. Mnohí z nás pracujú aj REMOTE. Každý z nás je jedinečný a navzájom sa perfektne dopĺňame. Vieme tvrdo zamakať ale aj sa poriadne zabaviť.
V CODERAMA si zakladáme na kamarátskom prístupe, tímovosti, poctivej práci, transparentnosti a slobode. Problémy riešime spoločne a aj úspechy oslavujeme spoločne. Ak sa chceš presvedčiť, že pracovať u nás je naozaj zážitok, príď nás kedykoľvek navštíviť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Červený
E-mail: poslať životopis
ID: 4007372  Posting date: 21.10.2021  Basic salary component (gross): 2 800 EUR/mesiac