Senior Developer - Lead / .Net / C# TPP / Živnosť

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
4 000 EUR/mesiacPlatové podmienky 4000 EUR + benefity + podľa pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme entuziastického Senior Developera pre náš developement tím, ktorý je kľúčovou súčasťou vytvárania našich špičkových ERP systémov, zameraných na spracovanie veľkého množstva dát, ktoré uľahčujú každodennú prácu a umožňujú našim zákazníkom (stredne veľké a veľké spoločnosti) plne sa venovať svojmu biznisu.

- Zodpovedať za zosúladenie technických špecifikácií dizajnu s potrebami našich zákazníkov, ale tiež pomôžeš našim projektovým manažérom a vývojárom porozumieť týmto požiadavkám s jasnosťou.
- Spolupracovať na riešení architektúry a následnej implementácie.
- Navrhovať a budovať výkonné, odolné a robustné riešenia.
- Participovať na vývoji vysoko kvalitného kódu a jeho revízii.
- Dizajnovať, vyvíjať a implementovať architektúru cloudových služieb.
- Vytvárať a rozvíjať koncepty, procesy a metódy na optimalizáciu, štandardizáciu a automatizáciu požiadaviek zákazníka.
- Vystupovať ako kľúčový technický expert a koordinovať všetky súvisiace činnosti v spojení s technológiami.
- Úzko spolupracovať s ostatnými členmi vývojového tímu.

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia

#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom, prípadne anglickom jazyku na adresu [email protected]
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Softwerová nadnárodná spoločnosť s 30 ročnou tradíciou sa špecializuje na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Information Technology

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Team Lead

Počet rokov praxe

4

o Silný tímový hráč
o Orientácia na zákazníka
o Schopnosť pracovať samostatne, manažovať si svoj čas, zdieľať informácie, skúsenosť s riadením projektov a riadením rizík,
o Znalosť C#, .NET Framework, Winforms podmienkou
o Znalosť SQL, PL/SQL výhodou
o Znalosť: .NET Core, Angular, REST API výhodou
o Uprednostňujú sa skúsenosti z práce vo vývojovom prostredí, ktoré využíva metodiku Agile / Scrum
o Znalosť anglického jazyka – porozumenie písaného textu

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4071176  Posting date: 25.5.2021  Basic salary component (gross): 4 000 EUR/mesiac