Frontend Developer

SCR technologies s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do technologického tímu v Bratislave hľadáme frontend vývojárov pre technologicky zaujímavé projekty.

Náplň práce:
- implementácia UI a vizuálnej podoby v technologicky zaujímavých projektoch
- vývoj aplikačnej logiky s využitím JavaScriptu (prípadne Angularu)
- spolupodieľanie sa na návrhu, testovaní a deploymente aplikácií
- hľadanie riešení a možností na hranici dnešných frontend technológií, invencia je vítaná
- spracovanie a vizualizácia veľkého množstva dát

- práca na veľkých a technologicky veľmi zaujímavých projektoch
- možnosti práce s najmodernejšími technológiami na produkčných projektoch (Angular2, Java/SpringBoot, Elasticsearch, Kafka, Ionic2, Apache Spark,…)
- agilný team a zabehnuté CI/CD (GitLab, Jira, Confluence, Artifactory, …)
- komplexný vývoj, nie pásová výroba
- osobnostný a profesionálny rast
- nadštandardné platobné ohodnotenie za dobrú prácu
- účasť na konferenciách, workshopoch a odborných kurzoch
- flexibilný pracovný čas a homeoffice
- príspevok na parkovanie / MHD / športové aktivity
- narodeninové voľno
- ďalšie benefity v závislosti od dĺžky spolupráce

V prípade záujmu pošlite svoj životopis prostredníctvom formuláru profesie, prípadne priamo na [email protected]. Spolu so životopisom vás prosíme o zaslanie Súhlasu so spracovaním osobných údajov pre účely výberového procesu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

JavaScript - Expert

Počet rokov praxe

2

- 2+ skúsenosť s HTML5, CSS3, SASS/LESS, JavaScript, JSON, GIT
- dobré skúsenosti s konzumovaním dát z REST Webservices v JSON formáte
- skúsenosti s aspoň jedným z Angular (+ Ionic) / React / Vue sú vítané
- skúsenosti s Gulp, WebPack, ES6 sú výhodou
- písanie kvalitného kódu, dodržiavanie best-practices, chuť učiť sa nové veci a zameriavať sa na výsledok

SME ŠPECIALISTI NA DIGITÁLNE EKOSYSTÉMY, RIEŠENIA A TECHNOLÓGIE V OBLASTI E-COMMERCE, WEB PORTÁLOV, B2B a B2C ZÓN, AUTOMATIZÁCIE PROCESOV, CROSSELL A UPSELL RIEŠENÍ PRE B2B DODÁVATEĽOV A B2C ZÁKAZNÍKOV .

Pomáhame spoločnostiam naplniť ich digitálny potenciál vývojom tailor-made inovatívnych softvérových riešení a prenájmom našich IT expertov. Vytvárame digitálne ekosystémy a produkty budúcnosti s využitím najmodernejších open-source technológií a experience UX/UI dizajnu. Naši klienti už viac ako 15 rokov získavajú next-gen náskok pred konkurenciou v segmentoch e-commerce, fintech, insurtech, healthtech, mass media, startups a e-government.

Našou víziou je byť lídrom v poskytovaní riešení digitálnych produktov a digitálnej transformácie pre svetové spoločnosti.

Sme členom skupiny SCR®, kde prepájame know-how z oblasti technológií, marketingu a designu a preto sme o krok vpred pred konkurenciou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3357943  Posting date: 10.4.2018