Senior konštruktér pre oblasť E-mobility

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacod 1500EUR/mesiac + variabilná zložka; seniorita kandidáta bude zohľadnená v ponuke

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme senior konštruktérov pre novorozvíjajúcu sa oblasť konštrukcie v oblasti E-mobility.

Máte prax v konštrukcii v automotive oblasti Chcete rozvíjať svoj talent a naučiť sa niečo nové? Staňte sa súčasťou novo-vznikajúceho tímu pre oblasť rozvoja E-mobility na Slovensku.

Vaša budúca náplň práce:

SENIOR (prax viac ako 3 roky a podľa skúseností)

  • Konštrukcia produktu: hybridné moduly, elektro osi a aktuátory
  • Konštrukcia komponentov v súlade s existujúcim štandardmi a odporúčaniami
  •  Uvoľňovanie výkresov a zmenové konanie v súlade s existujúcimi štandardmi
  • Uvoľňovanie výrobných odchýlok, požiadaviek na zmeny a zmien v konštrukcii
  • Pevnostne analýzy (FEA, analyticky)
  • Interpretácia FMEA s ohľadom na výrobne odchýlky
  • Vyhodnotenie smernice pre návrh dizajnu testovacích staníc a existujúcich noriem alebo odporúčaní
  • Prispôsobenie testovacích staníc a prototypového náradia
  • Podpora oddelení a zákazníkov v oblasti technických riešení

www.emobility-schaeffler.sk

  • 13./14. plat
  • jazykový príplatok
  • odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • príspevok na jazykové vzdelávanie
  • zaujímavý sociálny program
  • stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • kompletný program zaškolenia
  • sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

  • Znalosť PTC Creo Parametric - výhodou
  • Znalosť Ansys V18.2 – výhodou
  • prax v oblasti konštrukcie mechatronických systémov - výhodou
  • komunikatívnosť v cudzom jazyku
  • samostatnosť
  • ochota vzdelávať sa

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Pažická
Tel.: ++421 41 4205338
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
ID: 3931413  Posting date: 30.6.2020  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac