Apply without a CV Можливість для людей з України

Práca pre živnostníkov v Holandsku - Zatepľovač fasád budov - od 16€ - 19€/h

SCAFFOLDING s.r.o.

Miesto práce
Rotterdam, Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
2 750 - 3 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zatepľovačov fasád budov do Rotterdamu a okolia, jednotlivcov aj partie. Sú potrebné skúsenosti so zatepľovaním, znalosť anglického jazyka je výhodou.

Čo ponúkame
- prácu v zahraničnej spoločnosti s nadštandardným platovým ohodnotením
- hodinový tarif od 16€ - 19€/h (výška závisí od skúseností a ovládania AJ)
- fakturácia každé dva týždne
- splatnosť faktúry 30 dní
- možnosť zálohy a predčasné vyplácanie
- miesto práce v lokalitách Rotterdamu a okolí
- hradené ubytovanie
- príspevok na dopravu
- dĺžka turnusov je individuálna na základe dohody
- dlhodobý kontrakt
- práca vhodná pre jednotlivcov aj pre celé partie

Informácie o výberovom konaní

Čo požadujeme
- prax a skúsenosti v dannom obore
- znalosť anglického jazyka(aspoň jeden člen z
partie)
- mobilita, vlastné auto (aspoň jeden člen z partie)
- ochotu pracovať a vzdelávať sa v oblasti
stavebného priemyslu
- čestnosť, serióznosť a zodpovednosť
- zabezpečujeme pomoc pri vybavovaní potrebných dokumentov - živnosť, A1, VCA/SCC bezpečnostný certifikát, GPI , BSN number

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Zatepľovač

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Naša spoločnosť bola založená v roku 2011. Špecializujeme sa na oblasť stavebníctva a spolupracujeme na projektoch vo viacerých krajinách EU. V oblasti stavebníctva vieme zabezpečiť kvalifikovaných pracovníkov formou subdodávky alebo formou sprostredkovania živnostníkov. Zameriavame sa hlavne na nasledovné remeselné činnosti: montáž a demontáž lešenia, výškové práce, zváračské práce, stavebné práce a ostatné činnosti v oblasti stavebníctva.
ID: 3998544  Posting date: 1.6.2023  Basic salary component (gross): 2 750 EUR/mesiac