Vodič MKD

SAŠA, s.r.o.

Krušovská 4677, okres Topolčany, Nemecko, Francúzsko, Holandsko, Luxembursko
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
600 eur + 48 eur/deň cestovné náhrady

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča na vykonávanie medzinárodnej nákladnej dopravy (DE,F,BeNeLux). Jazdí sa spôsobom 4 týždne vonku a 2 týždne doma (3 vodiči sa striedajú na 2 autách). Odvoz a dovoz na striedanie šoférov (na východ Nemecka) je zabezpečený.
životopisy posielať na mail: [email protected]
Bližšie informácie na tel.č. : 038 749 4574 alebo 0905 751 955

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

A, B, C, E

platná karta vodiča, tachografová karta, psychotesty, lekárska prehliadka.
prax 2 roky v MKD

Spoločnosť prevádzkujúca autoškolu a vnútroštátnu osobnú a nákladnú dopravu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3034550  Posting date: 27.4.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 600 eur + 48 eur/deň cestovné náhrady