Zvárači CO2

Samkos s.r.o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zváračov CO2. Zvára sa v prípravkoch, alebo na stole. Čierny materiál/plechy. Zváranie v Agro priemysle. Stabilná práca v doborm kolektíve. Uchádzači zasielajte CV na : [email protected], budeme kontaktovať všetkých uchádzačov. Budeme kontaktovať všetkých uchádzačov.

Ubytovanie zabezpečené a hradené. Možnosť nadčasov.

Informácie o výberovom konaní

po zaslaní životopisu budeme všetkých uchádzačov informovať

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Klient sa zaoberá výrobou poľnohospodárskych strojov a techniky, pre zahraničných partnerov. Stabilný partneri už niekoľko rokov na Európskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

čítanie technických výkresov, samostatnosť, zručnosť,

Spoločnosť Samkos s.r.o. je spoločenstvo kooperácií pôsobiace na Európskom trhu.
Naším hlavným poslaním je sprostredkovať a zabezpečiť obsadenie voľného pracovného miesta. Podieľame sa na vytváraní nových pracovných miest, školíme a rekvalifikujeme nových kandidátov.

Ponúkame nielen bohaté skúsenosti, ale hlavne širokú škálu možnosti spolupráce.
Ponúkame Vám:
• Profesionálny prístup založený na obojstrannej dôvere a výhodách
• Dlhoročné znalosti a skúsenosti

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3281884  Posting date: 1.9.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 2000