Saint Gobain logo Isover logo Ecophon logo PAM logo Rigips logo Sekurit logo Weber logo V-System logo

Manipulačný pracovník vo výrobe EPS-sezónna práca

Miesto výkonu práce:

okres Trnava

Typ pracovného pomeru:

na dohodu (brigády)

Mzda:

dohodou

Čo bude tvojou úlohou?

Hľadáme šikovných pracovníkov pre výrobu stavebného materiálu, ktorých náplňou práce bude:

- odkladanie balíkov z rezacej linky na určené miesto a požadovaným spôsobom
- rozlišovanie balíkov podľa hrúbky dosiek
- odkladanie a viazanie veľkoformátových dosiek z reznej linky
- pomoc pri nakladaní na autá
- upratovacie a manipulačné práce
- vizuálne kontroluje výstupnú kvalitu výroby
- zodpovedá za čistotu a poriadok v jemu určenom priestore;

Aké sú naše požiadavky?

- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- flexibilita
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny

Kontakt

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Vojtíková
Tel.: +421903444199
E-mail: poslať životopis

Miesto výkonu práce

ID: 2704385  Posting date: 8.8.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou