Renovácia klasických áut v Holandsku-Aston Martin, Jaguar, Bentley, Rolls Royce - Mzda na základe skúseností

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Almere, Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 - 3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených automechanikov pre práce na klasických autách značiek Aston Martin, Rolls Royce, Bentley, Jaguar a Ferrari.
Ide o samostatnú prácu, ktorá vyžaduje skúsenosti a zručnosť pri práci s plechom, klampiarskymi prácami a so zváraním hliníka alebo ocele. Takisto v prípade pozície automechanika a čalúnnika sa vyžaduje skúsenosť a zručnosť s podobným typom práce.

Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku je veľmi dôležitá.
Vodičský preukaz nutný !

Možnosť rýchleho rastu platu od Vašich schopností a zručností ktoré preukážete

Sú vítaní aj uchádzači s vlastným ubytovaním a vlastným autom.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte!

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

  • Holandská pracovná zmluva
  • ročne 24 dní plateného voľna
  • výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
  • zabezpečené služby koordinátora
  • zabezpečené ubytovanie / dotované
  • zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
  • registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
  • registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
  • poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
  • naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vás životopis v cudzom jazyku, kde budú rozpísané Vaše doterajšie pracovné skúsenosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient, pre ktorého je táto pozícia obsadzovaná sa venuje už viac ako 30 rokov reštaurovaniu a servisu klasických britských automobilov. Špecializuje sa na značku Aston Martin a Jaguar. Má oficiálne - exkluzívne zastúpenie spoločnosti Aston Martin Heritage. Taktiež sa zaoberá reštaurovaním exkluzívnych značiek ako sú Ferrari, Bentley a Rolls Royce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • minimálne 3 roky praxe
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je veľmi potrebná

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 2937173  Posting date: 26.3.2024  Basic salary component (gross): 2 600 EUR/mesiac