Field Technician Engineer - IT Workplace Support Engineer

Axians Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 71, Ružinov
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1.200 a viac podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na rozšírenie nášho tímu v Bratislave, ktorý bude zodpovedný za technickú podporu a riešenie dennodenných problémov pre interných zamestnancov nášho klienta. Na tejto pracovnej pozícií ide o aktivity ako:
  • Onsite/Remote podpora pri riešení HW & SW incidentov,
  • Inštalácie, presúvanie, pridávanie alebo vykonávanie zmien na koncových užívateľských zariadeniach (HW & SW).
  • Demontáž a vyraďovanie HW & SW.
  • Podpora pre audiovizuálnu techniku, mobilné zariadenia a tlačiarne.
  • Evidencia stavu a pohybu techniky a materiálu (vydávanie/preberanie/oprava).

  • práca v dynamickom, mladom kolektíve,
  • priateľská a otvorená firemná kultúra,
  • vzdelávanie soft skills, odborné a interné vzdelávanie (podľa potreby, dohody),
  • príspevok na stravovanie, pitný režim,
  • sick days,
  • systém benefitov z oblasti zdravia a športu,
  • ďalšie zamestnanecké výhody v zmysle platných a účinných vnútorných predpisov zamestnávateľa.

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. Komunikatívnosť
2. Orientácia na interného klienta
4. Proaktivita
5. Podmienkou je schopnosť komunikácie v anglickom jazyku

Axians Slovakia je súčasťou globálnej siete značiek spoločnosti VINCI Energies pre ICT riešenia. Axians podporuje svojich zákazníkov - spoločnosti zo súkromného sektora, organizácie verejného sektora, operátorov a poskytovateľov služieb - pri rozvoji ich infraštruktúr a digitálnych riešení. Na tento účel Axians ponúka komplexnú škálu ICT riešení a služieb zahŕňajúcich podnikové aplikácie a dátovú analytiku, podnikové siete a digitálne pracoviská, dátové centrá a cloudové služby, telekomunikačnú infraštruktúru a kybernetickú bezpečnosť. Špecializované konzultačné, dizajnérske, integračné a servisné tímy spoločnosti Axians vyvíjajú riešenia digitálnej transformácie na mieru, ktoré prispievajú k úspešným obchodným výsledkom jej zákazníkov.
2022: Tržby 3,3 mld. Eur // 14.000 zamestnancov // 35 krajín
www.axians.sk ǀ www.axians.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dagmar Birošová
E-mail: poslať životopis
ID: 3351343  Posting date: 14.5.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1.200 a viac podľa skúseností