Plant Floor Engineer / Customer Servis Engineer

Axians Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2019
1.650 Eur brutto (vrátane odmien a benefitov, v mzde nie sú započítané príplatky za zmennú prevádzku)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta pre posilnenie nášho tímu na pozíciu Plant Floor Engineer - technická podpora na úrovni L1 resp. L2 zameraná na inštaláciu, testovanie a podporu koncových zariadení pre koncového zákazníka Jaguar Land Rover v Nitrianskom regióne.
Pracovná pozícia otvorená od 1.12.2018, nástup možný ihneď.

Hlavné úlohy a očakávania:
1. Príprava plánu testovania koncových zariadení a prístrojov (telefóny, PC, priemyselné televízne panely...).
2. Spolupráca pri príprave testovacej metodiky systémov.
3. Schopnosť jasne formulovať problémy, ktoré sa vyskytnú počas implementácie respektíve testovania.
4. Spolupráca a koordinácia s dodávateľmi pri implementácii.
5. Pravidelné predkladanie reportov zodpovednej osobe.
6. Fyzická manipulácia so zariadeniami medzi skladom a miestom inštalácie.
7. Do budúcna predkladaná práca na zmeny.

  • Možnosť pracovať na zaujímavom projekte v medzinárodnom prostredí.
  • Príležitosť odborne rásť a posúvať sa v rámci ICT fímu a kariérneho rastu.
  • Práca v dynamickom kolektíve s vysokým pracovným nasadením.
  • Priateľská a otvorená firemná kultúra.
  • Zamestnanecké výhody v zmysle platných a účinných vnútorných predpisov zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické - ideálne v oblasti informačných technológií, elektrotechniky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Počítačové znalosti - používateľ:
  • TCP/IP protokol
  • Skúsenosti s inštaláciou a servisom zariadení koncového používateľa (PC, Notebooks, IPT, ...)
  • Inštalácia HW
  • Testovanie HW
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý

Požiadavky na osobnosť a zručnosti:
1. Ideálne automobilové skúsenosti s výrobnými systémami.
2. Skúsenosti s pozíciou v testovacej úlohe pre zákazníkov Enterprise výhodou.
3. Musí mať vynikajúce zručnosti pri riešení problémov.
4. Musí byť proaktívnym, energickým a dobrým komunikátorom.
5. Musí byť pripravený na nové technológie.
6. Musí mať plynulú angličtinu.

Axians Slovakia je súčasťou globálnej siete značiek spoločnosti VINCI Energies pre ICT riešenia. Axians podporuje svojich zákazníkov - spoločnosti zo súkromného sektora, organizácie verejného sektora, operátorov a poskytovateľov služieb - pri rozvoji ich infraštruktúr a digitálnych riešení. Na tento účel Axians ponúka komplexnú škálu ICT riešení a služieb zahŕňajúcich podnikové aplikácie a dátovú analytiku, podnikové siete a digitálne pracoviská, dátové centrá a cloudové služby, telekomunikačnú infraštruktúru a kybernetickú bezpečnosť. Špecializované konzultačné, dizajnérske, integračné a servisné tímy spoločnosti Axians vyvíjajú riešenia digitálnej transformácie na mieru, ktoré prispievajú k úspešným obchodným výsledkom jej zákazníkov.
2022: Tržby 3,3 mld. Eur // 14.000 zamestnancov // 35 krajín
www.axians.sk ǀ www.axians.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dagmar Birošová
E-mail: poslať životopis
ID: 3266818  Posting date: 30.11.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1.650 Eur brutto (vrátane odmien a benefitov, v mzde nie sú započítané príplatky za zmennú prevádzku)