Sezónny vodič dodávky s platným osvedčením ADR na rozvoz tovarov (chémia pre poľnohospodárstvo) pre sklad Lužianky

RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.3.2021
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého a zodpovedného kandidáta na pozíciu vodiča dodávky pre rozvoz tovarov z nášho skladu pesticídov v Lužiankach pri Nitre. Jedná so o prácu na plný pracovný úväzok na sezónne obdobie v trvaní 8 mesiacov (do konca októbra 2021) s možnosťou opakovania úväzku v ďalšom roku. Náplňou práce je manipulácia s tovarom pri nakladaní a vykladaní z vozidla, rozvoz tovaru zákazníkom, zabezpečenie obehu dokumentácie súvisiacej s odovzdaním tovaru (dodacie listy). Všetok tovar je fakturovaný, vodič nepreberá žiadne platby od zákazníkova, iba tovar odovzdáva a zabezpečuje podpis o prevzatí. Rozvozy sa vykonávajú prevažne na vidieku, keďže ide o tovary pre poľnohospodárky sektor. Požiadavky na kandidáta: zodpovedný prístup k práci, ochota pracovať nadčas v prípade potreby, odolnosť voči stresu v obdobiach kulminujúcej sezóny. Vodičský preukaz sk. B a osvedčenie ADR sú podmienkou.

- práca v zázemí stabilnej medzinárodnej spoločnosti, v menšom zabehnutom mladom tíme spolupracovníkov
- 25 gastrolístkov mesačne v hodnote 5,10 € s doplatkom zamestnanca len 1 € aj za dni prekážok (dovolenka, lekár, doprovod, náhradné voľno za nadčasy)

žiadosti s životopisom posielajte e-mailom na adresu [email protected]; telefonické informácie na 0905 696 643

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

platné osvedčenie ADR

RWA Slovakia, spol. s.r.o. je členom skupiny, ktorá je združená okolo rakúskej obchodnej spoločnosti RWA Raiffeisen Ware Austria AG.

Sme popredným lídrom v oblasti poľnohospodárstva.

Najväčším slovenským predajcom osív s rozmanitým sortimentom a tuzemskou výrobou osív poľných plodín. Najdôležitejšími druhmi sú pre nás pšenica ozimná a jačmeň jarný.
V oblasti ochrany rastlín dodávame kompletný sortiment registrovaných prípravkov (herbicídy, fungicídy, insekticídy) a prípravkov určených na biologickú ochranu rastlín, špeciálne listové a kvapalné hnojivá.
Oddelenie hnojív ponúka riešenia pre všetky plodinové kultúry a alternatívy pre všetky typy hnojív.
Oddelenie agrokomodít sa zaoberá nákupom a predajom obilnín, olejnín v rámci Slovenska a EÚ a poskytovaním služieb. Zaoberáme sa aj presným poľnohospodárstvom a vzorkovaním pôdy.

Sme hrdí na naš sortiment a technológie, ale vieme, že za všetkým stoja naši ľudia, vďaka ktorým sme úspešní. Na Slovensku zamestnávame viac ako 130 zamestnancov a spolupracovníkov. Pridajte sa do nášho tímu a presvedčte sa sami.

Spoločnosť je držiteľom certifikátov DONAU SOJA, GMP+, ISCC, ISO 9001:2015, HACCP.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3301145  Posting date: 21.1.2021  Basic salary component (gross): 900 EUR/mesiac