Pracovník technických služieb

Mestská časť Bratislava - Rusovce

Miesto práce
Vývojová, Rusovce
Termín nástupu
1.7.2021
900 EUR/mesiac13. plat, 14.plat a možné aj mzdové zvýhodnenia, odmeny a rôzne benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu do nášho kolektívu, ktorého pracovná náplň bude:
- elektrotechnické práce podľa §22 vyhlášky Min.práce, soc. vecí a rodiny SR č. 508/2009 Z.z.,
- drobné stavebné a údržbárske práce,
- údržba zelene, chodníkov a miestnych komunikácií,
- zimná údržba,
- zber a odvoz odpadu,
- práca na stojisku kontajnerov,
- technické a pomocné práce pri konaní kultúrno-spoločenských podujatí.

• skrátený týždenný pracovný čas 37,5 hod.
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• 13. plat, 14.plat a možné aj mzdové zvýhodnenia, odmeny a rôzne benefity

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
• žiadosť a životopis
• kópia dokladu o absolvovaní štúdia
• čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
• súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho rozhovoru (pohovor).

Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí splnia všetky uvedené požiadavky a pošlú požadované doklady.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• aktívny prístup k práci
• spoľahlivosť
• samostatnosť
• flexibilita
• manuálna zručnosť

Miestny podnik RUSEKO je príspevková organizácia MČ Bratislava-Rusovce, jeho hlavnou činnosťou je predovšetkým zabezpečovať verejnoprospešné služby pre potreby MČ Bratislava-Rusovce a jej obyvateľov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4097251  Posting date: 9.6.2021  Basic salary component (gross): 900 EUR/mesiac