Stavbyvedúci / Majster s aktívnym nemeckým jazykom a so skúsenosťami s prácou na stavbách (Elektrikár)

RUBS, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 EUR/mesiacplus rôzne bonusy, možnosť platového rastu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Stavbyvedúceho / Majstra schopného samostatne pracovať a viesť skupinu pracovníkov, s aktívnym nemeckým jazykom na stavebné práce v Nemecku (Elektro).

Náplň práce:
- zodpovedať za zverenú stavbu a tím pracovníkov;
- aktívne komunikovať s dodávateľmi v nemeckom jazyku,;
- aktívne sa podieľať na stavebných elektroinštalačných prácach v novostavbách a pri rekonštrukciách...

- práca na plný úväzok dlhodobo;
- týždenné vyplácanie mzdy;
- ubytovanie plne hradené firmou;
- pracovné oblečenie, pracovné náradie poskytne firma;
- po zapracovaní možnosť získať služobné auto, služobný telefón;
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov.

Ďakujeme za Váš záujem spolupracovať s našou spoločnosťou. Svoj životopis obsahujúci bližšie informácie o Vašej doterajšej kariére zašlite e-mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektro

- požadovaná znalosť nemčiny t.j. potrebné dohovoriť sa v nemeckom jazyku ohľadne práce "baudeutsch",
- pracovné skúsenosti s prácou na stavbách,
- vlastná doprava na miesto práce,
- samostatnosť, zodpovednosť.

Firma TL Mont, s.r.o. je stavebná firma, ktorá pôsobí na území Slovenska a Nemecka. Zameriavame sa na elektrikárske práce pre nemeckých obchodných partnerov.
ID: 3649934  Posting date: 6.9.2021  Basic salary component (gross): 3 500 EUR/mesiac