Čašník / Čašníčka

RR INVEST a. s.

Miesto práce
Ševčenkova 1074/23, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovitú čašníčku/čašníka s prístupom "hosť na prvom mieste", ktorá/ý vie dobre spolupracovať s celým kolektívom.

Náplňou práce je najmä obsluha a starostlivosť o hostí. Roznášanie jedál a nápojov, práca za barom a starostlivosť o čistotu.

Nástupný plat 700 Eur v čistom + tringelty, po skúšobnej dobe 3 mesiacov plat 800 Eur v čistom + tringelty.

Stabilné zamestnanie v populárnej reštaurácii.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky, aby sme sa dohodli na termíne pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

čašník, barman

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Milá osoba s príjemným vystupovaním, ochotná pomôcť hosťom aj svojim kolegom.
Pracovitá, dochvíľna, úprimná, so zodpovedným prístupom k práci.
Ochota učiť sa a pracovať podľa stanovených pravidiel.
Chuť pracovať v službách - gastronómii.
Tímový hráč.

Reštaurácia U Daňováka, Ševčenkova 23, Bratislava

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2987791  Posting date: 14.3.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1000