Nemecko-koordinátorka s nemeckým jazykom

Royce Agency s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť hľadáme vhodnú kandidátku na pozíciu: koordinátorka projektu s nemeckým jazykom.
Vašou náplňou práce bude vedenie a starostlivosť o tím cca 35 ľudí, pričom budete riešiť plánovanie ich smien s nemeckým vedúcim plánovania smien, plánovanie ich dovoleniek, riešenie problémov s nemeckým partnerom v prípade, že nie je spokojný s niektorými pracovníkmi, ubytovanie nových pracovníkov, v prípade potreby odvoz pracovníkov k lekárovi a podobne.
Miesto výkonu práce: Nemecko-okolie Nurnberg

Požadujeme:
Vodičský preukaz skupiny B
Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
Skúsenosť s vedením skupiny ľudí
Zodpovednosť
Vek minimálne 30 rokov

Ponúkame:
* Zabezpečené a hradené ubytovanie vo vlastnom byte, ktorý sa nachádza mimo ubytovania pracovníkov.
* Firemné auto
* Firemný telefón
* Možnosť nastavenia turnusov
* 2000€/mesiac/netto

Nástup možný ihneď
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na 0948 952 320, prípadne mi zašlite životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Klient sa zameriava na výrobu potravín

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Royce Agency s.r.o. je slovenská spoločnosť, s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce, personálneho leasingu a kompletného zamestnaneckého servisu, ktorý odľahčuje materské firmy od ekonomickej, administratívnej a personálnej záťaže.
Naše pracovné ponuky, sa snažíme zameriavať prevažne na Nemecký trh.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3529878  Posting date: 2.11.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 2000