Správca E-Shopu / Predajca/predajkyňa s Maďarským jazykom

ROSOTEX s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950,- eur plus odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho e-shopu hľadáme pracovníka/pracovníčku na komplexné zabezpečovanie fungovania e-shopu. Pokročilá znalosť Maďarského jazyka slovom aj písmom. Preklady zo slovenského jazyka do maďarského jazyka ( krátke texty v e-shope pri produktoch). Nahrávanie produktov na stránky, tvorba propagácií na Facebook stránke a tvorba reklám.
Práca v malom sklade (balenie a následné vydanie tovaru).
Dopĺňanie tovaru do skladu. Vybavovanie reklamácií.

Nástup možný po dohode.

Pracovná doba: od Po-Pia 9.00 -16.00

- prácu v priateľskej atmosfére
-výhodné platobné podmienky
-ročné benefity
-práca na TPP
-dlhodobá spolupráca

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku priamo odpoveďou na tento inzerát.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

kreativita, samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovedný prístup k práci, výborné komunikačné zručnosti, schopnosť zvládať stresové situácie, chuť učiť sa nové veci a hľadať riešenia

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom bytového textilu.
ID: 3465444  Posting date: 6.2.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 950,- eur plus odmeny