Obsluha čerpacej stanice - Aj 900,- a viac v čistom

Rondo - "K" s.r.o.

Miesto práce
D1, Zeleneč
Druh pracovného pomeru
full-time, agreement-based (Temporary jobs), trade licence
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha pokladne ,dokladanie tovaru, udržiavanie čistoty a pod. Jedná sa o zmenovú prevádzku . Denné aj nočné zmeny.

Sobotné,nedeľné a nočné príplatky v zmysle ZP a možnosť nadčasov umožňujú prekračovať mzdu 900,- € a viac v čistom / viac pri osobnom pohovore /. Nadčasy vyplácané v rámci mesiaca .Možnosť stravovania

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

ochota pracovať v zmenovej prevádzke ... 15 zmien / 15 dní voľna .Práca skôr vhodná pre ženy.

Od roku 1994 pracujeme v oblasti služieb. Sme opakovane držiteľmi certifikátu solventných firiem. Chceš slušnú prácu za slušnú mzdu ? ozvy sa ...

Adresa spoločnosti

Rondo Holding s.r.o
Hody 1242
924 01 Galanta
ID: 3522333  Posting date: 15.9.2020  Basic salary component (gross): 700 EUR/mesiac