Hlavný Zootechnik

Roľnícke družstvo Vavrečka-Ťapešovo

Miesto práce
Ťapešovo
Termín nástupu
30.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1300 + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zootechnika ktorý má ambíciu vykonávať túto prácu dlhodobo a na najvyššej úrovni k čomu mu vytvoríme patrične podmienky jedná sa o chov 400 kráv s perspektívou rozšírenia na 600-700KS s plánovanou investíciou výstavby najmodernejších ustajňovacích priestorov.
Neobmedzená možnosť ďalšieho vzdelávania
Podnik je ekonomicky stabilný. Výhodné podmienky odmeňovania. Vek a pohlavie nerozhoduje.V prípade potreby zabezpečíme ubytovanie alebo efektívne podporíme kúpu bytu. Súčasťou podniku je malá mliekareň s dlhoročnou tradíciou ktorá spracováva 60% produkcie mlieka

Nástup možný ihneď

Tešíme sa na spoluprácu

Zaujímavé finančné ohodnotenie , možnosť karierneho rastu. K dispozícii firemné auto , mobilný telefon,ubytovanie. Mzda v inzeráte je samozrejme určená len na skúšobnú dobu.

Zaujímavé finančné ohodnotenie , možnosť karierneho rastu. firemne auto , mobilný telefon. Mzda v inzeráte je samozrejme určená len na skúšobnú dobu. Nástup možný ihneď , prípadne podľa dohody aj neskôr max do 4 mesiacov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zootechnik , Veterinár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť sa venuje poľnohospodárskej prvovýrobe , hlavne produkcii mlieka a na to nadväzujúcej produkcii syrových výrobkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3501363  Posting date: 7.11.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1300 + prémie