Operátor výroby, plný úväzok. Plat 950-1300 Euro

Roffelsen Plastics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska 59, 942 01 Šurany
Termín nástupu
Január 2021
950 EUR/mesiacosobné odmeny do 200 eur dochádzkový bonus 80 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých a šikovných operátorov výroby, obsluha extrúderovej linky - práca na 3 zmeny PO-PIA

Popis práce:
- výroba výrobku podľa príkazu do výroby
- práca na extrúderových linkách
- kontrola produkčných príkazov
- kontrola materiálu, výrobku a jeho parametrov, nastavovanie stroja
- prípadná obsluha VZV vítaná

- minimálna celková nástupná mzda vrátane bonusov od 950 eur, po zaškolení mzda až do 1300 eur
- stravné lístky za poobednú a nočnú zmenu, stravná karta
- príspevok zamestnanca na obed iba 1 eur
- vianočný príspevok, vianočný balík
- nápoje, káva dotovaná zamestnávateľom
- stabilná práca v mladej a dynamickej spoločnosti
- odborné zaškolenie
- práca v malom kolektíve, 6-7 ľudí na zmene
- voľné víkendy

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Možný nástup do zamestnania bude od 11.1.2021.

Záujemcov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať a to formou telefonického rozhovoru a pozvania na osobný pohovor .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- spoľahlivosť

Roffelsen Plastics Slovakia je holandská rodinná firma, ktorá sa špecializuje v plastovej extrúzii, výrobe poplastovaných šnúr, colných lán, profilov a PVC kordov. (http://www.roffelsen.com/?lang=sk)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3640184  Posting date: 11.1.2021  Basic salary component (gross): 950 EUR/mesiac