Servisný technik - montáž a údržba internetu

Robert Javor - REJK-NET

Miesto práce
Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihnet
Mzdové podmienky (brutto)
Od 600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého a dynamického tímu hľadáme novú posilu, ktorá sa stane súčasťou našej spoločnosti s rodinnou atmosférou.

Nový člen tímu:
• vykonáva inštalácie internetu
• poskytuje servis existujúcim klientom
• podporuje hlavného technika pri všetkých vykonávaných činnostiach
• je zodpovedný za výkon obhliadky miesta u klienta a pripravuje materiál a podklady na montáž
• pracuje vo výškach

• Práca v mladom a dynamickom kolektíve
• Mobilný telefón
• Kontinuálne vzdelávanie a možnosť získania rôznych certifikátov
• Služobné vozidlo
• Vynikajúce platové ohodnotenie

Váš životopis dôkladne preveríme a v prípade záujmu Vás budeme kontaktovať na telefónnom čísle uvedenom v životopise. Súčasťou výberového konania je osobný pohovor u nás v spoločnosti, počas ktorého bude uchádzačovi bližšie predstavená pracovná pozícia a platové podmienky vrátane benefitov, ktoré naša spoločnosť ponúka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT infraštruktúra

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady:
• analytické myslenie
• technický talent
• precíznosť
• komunikatívnosť
• schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatne
• spoľahlivosť

Ďalšie požiadavky:
• zodpovednosť
• schopnosť pracovať v teréne a výškach
• orientácia a nadšenie pre oblasť IT
• práca s PC na strednej užívateľskej úrovni
• technická zručnosť

Všeobecné spôsobilosti:
• komunikácia (jednanie s ľuďmi)
• analyzovanie a riešenie problémov
• pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
• technická gramotnosť
• manuálna zručnosť

Spoločnosť Rejk-Net s.r.o, ako už jej názov naznačuje poskytuje komplexné služby v oblasti internetu a dát na profesionalnej úrovni. Firma pôsobí v Seredi a okoli ako jeden z najväčších poskytovateľov internetu a jeho doplnkových služieb.

Našu spoločnost buduje kolektív, ktorý sa venuje tvorbe sietí a infraštruktúry už viac ako 15 rokov. Našim cieľom je budovať kvalitnú infraštruktúru až ku klientovi, čoho dôkazom sú naše referencie. Ďalším dôkazom je aj fakt, že prostredníctvom našej siete sa denne pripája do internetu a virtuálnych sietí viac ako 5 000 užívateľov a tento počet narastá každým dňom.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3258392  Posting date: 16.4.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Od 600