Projektant dopravných stavieb - cesty

roading s. r. o.

Miesto práce
Stupava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do rozrastajúcej sa projekčnej kancelárie zameranej na cestné stavby. Naša kancelária v Stupave ponúka prácu na zaujímavých projektoch prevažne v Bratislavskom kraji. Výsledky vašej práce môžete reálne vidieť a zažiť.

Hlavnou pracovnou náplňou bude:
- tvorba projektovej dokumentácie pre stavebné povolenia a pre realizáciu stavby
- spracovanie podkladov pre rozpočty
- navrhovanie stavieb v cestnej doprave (cesty druhej a tretej triedy, miestne komunikácie, spevnené logistické plochy, parkoviská, cyklotrasy)
- obhliadky v teréne
- komunikácia s investorom a v rámci tímu

Ponúkame:
- zaujímavú prácu v menšom kolektíve s rodinnou atmosférou,
- možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu,
- individuálny prístup,
- flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Špecializované na dopravné stavby

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť práce v programe AutoCAD (min. 2 roky skúseností)
- znalosť programov RoadPAC a Cenkros sú výhodou
- aktívny prístup
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- chuť vedomostne rásť

roading s.r.o. je projekčná kancelária špecializovaná na projekciu cestných stavieb. Na trhu funguje už od roku 2011.
ID: 3845672  Posting date: 11.1.2020  Basic salary component (gross): 1 200 EUR/mesiac