Obchodník

Right Job - Personálna agentúra s.r.o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacFixný plat 1000 Eur + prémie , základný plat môže byť vyšší v prípade skúseného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O ČO IDE V SKRATKE:
- obchodná pozícia do obchodného tímu, ktorý servisuje súčasných zákazníkov a zásobuje konzultanta novými
- oslovovanie a získavanie nových zákazníkov (väčší klienti, B2B, )
- udržiavanie a prehlbovanie vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
- ideálny kandidát má skúsenosť s prácou v personálnej agentúre
- musíš mať vlastú sieť kontaktov medzi firemnými zákazníkmi
MINIMÁLNE ROČNÁ PRAX NA POZÍCII OBCHODNÍKA.

HLAVNÉ VÝHODY PRE TEBA?
- máš motivujúce ohodnotenie + možnosť mimoriadnych odmien (žiadny strop, je to na tebe)
- máš podporu priamo od najvyššieho manažmentu... bez byrokracie
- máš voľné ruky, nastavenie cenovej politikna tebe , úplná flexibilita... vieš nastaviť ponuku tak, aby si mohol/a byť úspešný/á
- technickú a administratívnu podporu máš interne v tíme
- funkčne nastavený obchodný systém na tvorení ktorého sa priamo podieľaš
-možnosť stať sa partnerom spoločnosti a mať pasívny príjem
- služobné vozidlo, telefón, pc - samozrejmosťou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Right.Job je personálna agentúra, ktorá je súčasťou RJ-Personal Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Počet rokov praxe

1

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- si jednoducho obchodník/čka telom aj dušou
- máš vynikajúce komunikačné schopnosti
- máš vynikajúce vyjednávacie schopnosti
- vieš sa na situáciu pozrieť z rôznych uhlov pohľadu
- máš a vieš si rýchlo budovať sieť kontaktov a dobrých vzťahov

POČÍTAČOVÉ ZRUČNOSTI:
- MS Word pre ponuky a bežné dokumenty
- MS Excel základy
- MS PowerPoint základy
- MS Outlook základy

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI:
- nevyžaduje sa (iba slovenčina)
- iný jazyk môže byť výhoda pri zahraničných klientoch/manažéroch/zákazkách (nie je podmienka)

POŽADOVANÁ PRAX:
- očakáva sa min. 1 rok praxe na obchodníckej pozícii

Personálna agentúra pôsobiaca na Slovensku, ČR a Maďarsku
ID: 4495460  Posting date: 5.1.2023  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac