Acquisition Specialist s aktívnou nemčinou

Remote Factory s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám do tímu nemecky hovoriaceho človeka, ktorý sa nebojí dvihnúť telefón, zavolať do firiem a prosto sa s ľuďmi porozprávať v nemčine.

Ak chceš pracovať v časoch, ktoré vyhovujú tvojim potrebám, si presvedčivý, komunikatívny, nevzdávaš sa pri prvom neúspechu a baví ťa komunikovať s ľuďmi, hľadáme práve Teba.

Môžeš pracovať na živnosť alebo sro, no rozhodne to nie je na full time. Preto, ak máš obmedzenú časovú kapacitu, ktorú chceš/môžeš investovať do práce, je to pre nás ten ideálny model. Bavíme sa približne o 50% času, tzn. tak cca. 80 hodín mesačne.

Najprv budeme potrebovať, aby si preskenoval trh vo Švajčiarsku - ktoré firmy majú potenciál (hľadajú alebo by mohli potrebovať technických ľudí na pozície, ktoré je možné vykonávať na diaľku), majú produkty, ktorých procesy nie sú viditeľné voľným okom, a teda sú ideálnym kandidátom na technickú animáciu. Ale tých oblastí je samozrejme viac. Toto všetko Ti však vysvetlíme.
Toto sa dá spracovať aj po večeroch, ak cez deň nestíhaš. A následne treba firmy obvolať, dostať sa ku správnemu človeku, ktorý by si nás vypočul a len nám s ním dohodnúť stretnutie. Ostatné je na nás.
Ty nič nepredávaš, len chceme, aby si nám otvoril dvere. Ale toto je už potrebné spraviť počas dňa, v priebehu pracovných hodín, aby si vo firmách niekoho zastihol. Ale opäť, aj tu si svoj čas vieš manažovať podľa svojich možností.

Okrem toho treba dáta, samozrejme, zadávať do systému, nech vieme, v akom štádiu s tou ktorou firmou sme. Opäť nič komplikované, čo by si nezvládol. Jednoduchá tabuľka v Exceli, ktorú budeš len dopĺňať.

Nebudeme Ti mazať medové motúzy. Sme start up a všetci robíme na diaľku z domu. Takže žiadne firemné benefity nemáme. Budeš mať svoju flexibilitu a komfort toho, že si manažuješ svoj čas podľa svojich potrieb.
Od nás dostaneš plnú podporu počas celého zaškolenia, ale aj potom. Budeme sa Ti venovať, vysvetlíme a budeme k dispozícii, kedykoľvek budeš potrebovať.
Napriek tomu, že robíme všetci z domu, na diaľku, sme v pravidelnom kontakte online a radi sa stretneme aj osobne, aj keby si bol z opačného konca SK.
Sme ochotní investovať do Teba čas, peniaze a energiu a očakávame to isté od Teba. Nechceme byť pre teba len dočasným vyplnením času. Treba do toho vložiť viac.
Nerobíme telemarketing, nepredávame poistenie.
Budujeme vzťah s klientom a šancu na prvý dojem máme len raz. Preto očakávame profesionalitu od každého.
Ak naša spolupráca s Tebou fungovať a bude Ťa to baviť, vieme si s Tebou do budúcnosti predstaviť podstatne viac.

Ak si sa rozhodol zareagovať, pozri si najprv našu web stránku: www.remotefactory.ch, či si vieš predstaviť rozprávať sa o službách, ktoré ponúkame my.
Nemáme žiadny fashion produkt, naše služby rozhodne nepatria do kategórie "fancy", hovoríme o technických veciach a ak Ťa to neodradilo a vidíš tam priestor pre svoju sebarealizáciu, budeme len radi, ak sa ozveš.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aktívna nemčina je nevyhnutnosť - a hlavne nebáť sa ju používať.

- Užívať si slovný ping-pong, vedieť rýchlo a adekvátne reagovať v nových situáciách po telefóne.

- Mať drive a chcieť. To je základ.

- Ochota spoznať nás, kto vlastne sme, aby si vedel, čo všetko vieme zákazníkom ponúknuť.

- Ak máš aspoň trochu technický background, je to len plus, rýchlejšie porozumieš tomu, čo všetko naše služby obnášajú.

- Ak ovládaš nejaký ďalší jazyk (AJ, FJ), je to obrovské plus, keďže toto sa vo Švajčiarsku rozhodne uživí.

- Sales techniky - ako firmy osloviť, čo povedať a ako zaujať - to všetko Ťa naučí jeden z najlepších sales trénerov v Nemecku.

Ak je to niečo pre Teba, volaj, píš, proste sa ozvi, porozprávame sa a určite nájdeme spôsob fungovania, ktorý budem vyhovovať obom stranám.

Based on your individual needs we extend resources of our customers and build their dedicated remote R&D team to extend their know-how, experience, capacity and power & speed to manage the digital transformation to support their business and realize their ideas.
We are a group of well-educated, highly skilled and experienced professionals, located in Slovakia, providing services as follows:
- Engineering Services (Design & Development)
- Visualisation Services
- Digitalisation Services
- SW Programming & Development Services
- Customized Solutions
ID: 4541555  Posting date: 20.3.2023  Basic salary component (gross): 10 EUR/hod.