Recepčná – asistentka (dlhodobá brigáda pre študentky VŠ)

Reinoo, a. s.

Miesto práce
Biznis Centrum Poštová 1, Poštová, Žilina-Vlčince
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
polovica decembra
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ochotnú, spoľahlivú a lojálnu študentku dennného štúdia VŠ na dlhodobú brigádu (potvrdenie o návšteve školy a denná forma štúdia sú nevyhnutná podmienka). Ak si trúfaš, radi ťa privítame v našom tíme. Pošli svoj životopis, ak ti nevadí, že pracovať budeš i počas VŠ prázdnin a skúškového obdobia, voľné sú víkendy, sviatky a nepracuje sa v noci. Ideš do toho?

• Práca na recepcii administratívnej budovy so sídlom viacerých firiem
• Poskytovanie informácií návštevníkom budovy/firiem, telefonické kontaktovanie zodpovedných osôb
• Komunikácia s nájomníkmi
• Dohliadanie na poriadok a čistotu v budove – v prostredí recepcie
• Práca s kamerovým systémom – kontrola bezprostredného okolia budovy
• E-mailová a telefonická komunikácia
• Administratívne práce podľa pokynov nadriadeného, príprava rôznych reportov a prehľadov

• Stabilná, dlhodobá práca pre spoľahlivú developerskú spoločnosť
• Moderná budova, atraktívne pracovné prostredie
• Dlhodobá brigáda, možnosť slušne si privyrobiť popri štúdiu

Ďakujeme Vám za zaslanie životopisu a prípadných ďalších dokumentov. Žiadosti vyhodnocujeme priebežne. Na pohovor pozývame vybraných kandidátov. Držíme Vám palce.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- aktívny, zodpovedný a dôsledný prístup k pracovným úlohám
- flexibilita
- ochota pracovať min. 4 hod/denne (pracovné bloky: 7:00-11:00, 11:00-15:00, 15:00-19:00), jednotlivé bloky je možné po dohode mierne upraviť.

Spoločnosť Reinoo, a.s (Reinoo real estate) je váš spoľahlivý partner v oblasti developmentu moderných kancelárskych budov, rezidenčných komplexov a prenájmu nehnuteľností od roku 2011.
Zameriavame sa na tvorbu dlhodobo udržateľných projektov s ohľadom na životné prostredie. Projektové zmýšľanie na ekologickom pozadí je pre nás samozrejmosťou. Pomocou nových technológií zabezpečujeme lepší a zdravší život obyvateľom miest.

Vo svojom portfóliu máme okrem iného aj prvú administratívna budova v súlade s certifikátom LEED GOLD V4 (Leadership in Energy and Enviromental Design) v Žilinskom regióne, ktorá v roku 2019 získala ocenenie Stavba roka.
Momentálne sa ukončuje projekt osemposchodovej administratívnej budovy na ulici Obchodná Žilina, kde Reinoo cieli na získanie certifikátov LEED a WELL, a to v najvyššej úrovni Platinum.

12 rokov na trhu
13 úspešných projektov
viac ako 50 000 m² prenajímateľných priestorov
29 200 m² zelených plôch
2 040 parkovacích miest
750 bytových jednotiek (ďalších 2000 v príprave)

Firma svoje hodnoty a zásady odzrkadľuje nielen vo vlastných projektoch, ale aj v spoločnosti ako celku. “Sme oddaní myšlienke zodpovedného developérstva, ktoré prináša prospech pre všetkých.”

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4001945  Posting date: 19.11.2020  Basic salary component (gross): 4 EUR/hod.