La Garnacha Bory Mall hľadá čerstvé posily! (Pracovník rýchleho občerstvenia)

Regal Burger

Miesto práce
Bory Mall, Lamač-Bratislava-Lamač-Lamač
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V La Garnacha Bory Mall hľadáme nových ľudí do nášho tímu na trvalý pracovný pomer, aj dohodu.

Ak máš záľubu v jedle, a hlavne v kvalitnom mexickom streetfoode, tak toto je to správne miesto pre teba!
Vyžadujeme základnú prax v kuchyni, prípadne podobnej streetfood prevádzke.

Ak uprednostňuješ komunikáciu so zákazníkom, vždy vieš dobre poradiť a úsmev na tvári ťa neopúšťa ani na konci dňa, potom presne teba hľadáme na príjem objednávok a prácu "na kase".

V prípade, že ťa pracovná ponuka zaujala, tak nás neváhaj osloviť a my sa budeme tešiť na osobné stretnutie.

• Preplácané nadčasy
• 50% príplatok za prácu v sobotu
• 100% príplatok za prácu v nedeľu
• Možnosť kariérneho postupu
• Zabezpečená strava počas pracovnej zmeny
• Kolektív plný milých a priateľských ľudí, neformálna atmosféra
• Flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Príjemné vystupovanie a pozitívne naladenie
• Zodpovedný prístup k práci, chuť pracovať
• Ochota učiť sa novým veciam
• Schopnosť pracovať pod tlakom a zvládať stresové situácie
• Vedieť sa prispôsobiť situácii, časová flexibilita
• Dobré komunikačné schopnosti vo vzťahu so zákazníkom

V roku 2013 boli podniky s ponukou kvalitných hamburgerov na Slovensku skôr vzácnosťou. V tomto období začal v hlavách zakladateľov vznikať nápad na vytvorenie konceptu reštaurácie, ktorá by zákazníkom denne prinášala čerstvé burgre z kvalitných surovín s jedinečnou chuťou. V roku 2014 sa táto predstava stáva realitou a Regal Burger otvára svoju prvú prevádzku v centre Bratislavy.

Píše sa rok 2022 a pod značkou Regal Burger funguje už 15 úspešných prevádzok po celom Slovensku. Všetky spájajú rovnaké ciele, ktoré si Regal určil na začiatku – pripravovať chutné štavnaté burgre z čerstvého mäsa, zeleniny, s mäkkou žemľou, chrumkavými hranolkami a omáčkami presne podľa chuti našich zákazníkov.
Spoločnosť Regal Burger má dnes aj koncepty Poké Bistro, Banh mi ba, Eatballz a La Garnacha, ktoré majú taktiež zastúpenie po celom Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3852875  Posting date: 20.4.2021  Basic salary component (gross): 4,5 EUR/hod.