Obchodný manažér

REDIMA, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 000 EUR/mesiacMzda závislá od výkonu. Po roku s mentorom a tréningom plat 5.000 eur mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre pozíciu obchodného manažéra hľadáme vytrvalého, aktívneho a cieľavedomého človeka, ktorý má príjemné a profesionálne vystupovanie a komunikačné schopnosti.

Základná uživateľská zručnosť s počítačom nutná. Bez nutnosti ŽL.

Náplň práce:
- uskutočňovať predajné návštevy s cieľom nadviazať kontakt so zákazníkmi.

- budovať a rozvíjať vzťahy so zákazníkmi a obchodnými partnermi na optimálnej úrovni.

- vyhľadávať nových zákazníkov.

-Po roku s mentorom a tréningom plat 5.000 eur mesačne
-Môžete začať hneď
-Časová flexibilita
-Budovanie pasívneho príjmu
-Bez vstupných investícií
-Výborný vzdelávací systém
-Vzájomná podpora a motivácia
-Tímová práca
-Týždenné odmeňovanie
-Projekt spoľahlivo rozvinutý celosvetovo
-Oblasť zdravého životného štýlu - laboratorne preukázané výsledky pôsobenia produktov
-Spoľahlivý automatizovaný dodávateľský systém s podporou
-Firma kótovaná na technologickej burze Nasdaq
-Dovolenky v zahraničí

Pošlite životopis, stručnú charakteristiku osobnosti a motivačný list na mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poskytujeme prvotriedne a vedecky overené výživové doplnky a výrobky pre lepší životný štýl. Vydavateľ časopisov.
ID: 4240307  Posting date: 17.1.2022  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac