Senior Java developer (Bratislava / Žilina)

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2 000 - 3 000 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta, medzinárodnú inovatívnu spoločnosť hľadáme Senior Java Developera (možnosť práce v Bratislave alebo v Žiline).
Rozbehnutý projekt vývoja a automatizácie potrebuje do tímu skúseného vývojára.

Developer na projekte spolupracuje s tímami v Nemecku aj Švajčiarsku. Spolu vyvíjajú inovatívne a profesionálne riešenia s atraktívnym vzhľadom a dojmom pre zákazníkov (najmä z oblasti automatizácie systémov).
Staňte sa súčasťou spoločnosti, kde tvorí základ inovácia, kvalita a využívanie tých najnovších technológií.

Technologické požiadavky:
- back-end vývoj
Java
C#, Typescript
SQL, AWS, UML - výhodou

- MOŽNOSŤ PRÁCE V BRATISLAVE alebo ŽILINE
- 20% Home office
- flexibilný pracovný čas
- vzdelávanie, sociálne benefity
- zdravotný balíček
- Multisport karta
- finančný odmeňovací systém
- firemné akcie a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodná IT spoločnosť so zameraním na automatizáciu a vývoj pokrokových riešení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 3981664  Posting date: 3.11.2020  Basic salary component (gross): 2 000 EUR/mesiac