Hľadáme záujemcov na renováciu nákladných vozidiel zn. TATRA 148, 138 a 813

RAVEN a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacCelková hrubá mzda je 1000 EUR/mesačne a viac, v závislosti od skúseností, zručnosti a pracovného nasadenia zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do trvalého pracovného pomeru mechanikov / klampiarov / opravárov starých nákladných vozidiel. Nie je potrebný výučný list v tomto odbore. Hľadáme šikovných ľudí, pre ktorých je táto činnosť "koníčkom" a preto ju dokážu vykonávať vytrvalo a precízne. Záujemcom mimo región vieme poskytnúť ubytovanie zdarma.

  • práca v stabilnej spoločnosti,
  • istota pravidelného príjmu v dohodnutom termíne,
  • zamestnanecké benefity (príspevky na kultúrne, športové podujatia, príspevky na zubné ošetrenie, okuliare a podobne),
  • možnosť ubytovania zdarma.

Hľadáme šikovných a zručných mechanikov na nákladné vozidlá značky TATRA. Nepožadujeme výučný list v tomto odbore, uprednostníme kandidátov, ktorí majú praktické skúsenosti s opravou vozidiel tohto typu. V prípade záujmu o túto pozíciu nás kontaktujte emailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik, opravár,

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • manuálna zručnosť,
  • aktívny prístup,
  • ochota pracovať aj nad rámec stanoveného času a povinností.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Lenka Martincová
Tel.: +421424370137
E-mail: poslať životopis
ID: 4056654  Posting date: 10.5.2021  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac