Strojný inžinier - konštruktér

RAVEN a. s.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného skúseného samostatného konštruktéra z oblasti strojárstva. Jeho úlohou bude riadenie pripravovaného projektu od prípravy až po implementáciu:
  • plánovanie technickej prípravy výroby,
  • spracovanie technických podkladov (technických výkresov, technologických postupov, projektov, noriem atď.,
  • zabezpečenie a organizovanie technologickej prípravy výroby,
  • spracovanie a evidencia príslušnej dokumentácie,
  • analyzovanie a testovanie výrobkov,
  • riešenie vzniknutých technických a technologických problémov,
  • zlepšovanie a inovácia výroby,
  • reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti.

  • práca v stabilnej spoločnosti,
  • zaujímavá, motivujúca mzda,
  • program zamestnaneckých benefitov (príspevok na kultúru, šport, zdravie, regeneráciu...),
  • možnosť kariérneho rastu.

V prípade záujmu zašlite svoju žiadosť spolu so životopisom na emailovú adresu spoločnosti, prípadne poštou alebo prineste osobne do sídla spoločnosti RAVEN a. s.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • praktické konštrukčné skúsenosti a zručnosti,
  • skúsenosti s konštrukciou poľnohospodárskych strojov (traktory, nakladače a pod.) výhodou,
  • informačná a technická gramotnosť,
  • kreativita, predstavivosť, precíznosť,
  • samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť,
  • lojalita, diskrétnosť.
  • schopnosť riadiť vývojový projekt.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Lenka Martincová
Tel.: +421424370137
E-mail: poslať životopis
ID: 3332962  Posting date: 12.3.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou