IT Zákaznícka podpora s nemeckým jazykom

prevádzka :Novozamocka 60/104, Nitra / sídlo spol: Marka Čulena Prešov, okres Nitra, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše pobočky v Nitre a v Prešove hľadáme kolegov na pozíciu IT Zákaznícka podpora s využitím nemeckého jazyka!
Ak hľadáś prácu v medzinárodnom prostredí a chceš využívať cudzie jazyky, ponúkame Ti zaujímavú prácu v Nitre/ Prešove .

Nie sú potrebné žiadne pracovné skúsenosti, nakoľko Ťa plne zaškolíme. Jedinou podmienkov je znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni a AJ je vítaný.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
-telefonická podpora v NJ
-riešenie zákazníckych sťažností a požiadaviek prostredníctvom Call-Ticket systému
- 1.st level support
-vítana je znalost AJ jazyka

Požiadavky:

orientácia na zákazníka
komunikácia so zákazníkmi v NJ
znalosti AJ vítané
znalosti v oblasti IT vítané
časová flexibilita (práca na zmeny a denný tím)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vaše osobné údaje sú spracovávané a likvidované v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a zákona o ochrane osobných údajov 18/2018. Zásady a smernicu o ochrane osobných údajov nájdete na: GDPR

Your personal data is processed and disposed of in accordance with Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council and the Data Protection Act 18/2018. The privacy policy and directive can be found at: GDPR

Follow us on

ID: 2481987  Posting date: 5.9.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou