IT support špecialista/ka

Quality Unit, s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 100, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01. 10. 2019
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac900 - 1100 € + kvartálne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

LiveAgent rastie 2-mi % týždenne a momentálne hľadáme niekoho, kto by nám pomohol rásť ešte rýchlejšie. Spoločnosti ako O2, Telekom, Huawei, Pelikán, Websupport a Martinus sa na nás spoliehajú pri poskytovaní zákazníckych služieb ich 15+ miliónov zákazníkov. Aby sme si zachovali súčasný trend a zároveň poskytovali čoraz kvalitnejšie služby, potrebujeme práve Vaše zručnosti, ktoré nám k tomu dopomôžu.

Pomoc a podpora zákazníkom je u nás kladená na prvé miesto. Práve preto chceme náš tím rozšíriť o kolegu / kolegyňu, ktorí chápu, aké dôležité je prekonať očakávania klienta. Hlavnou náplňou práce je pomoc s nasadením a podpora pre naše produkty (LiveAgent a Post Affiliate Pro). Všetka komunikácia so zákazníkmi prebieha v anglickom jazyku prostredníctvom emailov alebo chatov.
Ak viete iný cudzí jazyk okrem angličtiny, budete mať obrovskú výhodu.

- Možnosť pracovať z domu (home office)
- Kvartálne finančné bonusy závisiace od rastu spoločnosti a osobného prínosu
- Firemný notebook aj na súkromné účely
- Firemné podujatia (kvartálne team-buildingy, chatovice, jachty...)
- Firemný gear (tričká, cyklodresy...)
- Mladý a príjemný kolektív
- MultiSport karta plne hradená zamestnávateľom
- Zľavy vo vybraných obchodoch a prevádzkach v Polus City Center
- Neobmedzená káva v office, aby sa Vám ľahšie pracovalo :)

Zaujali sme Vás? Výborne! Pošlite nám svoje CV na [email protected] a my sa Vám ozveme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho si predstavujeme pod ideálnym kandidátom / kandidátkou?

- Máte dobre rozvinuté komunikačné zručnosti (v písanej a hovorenej forme) a ste sebavedomí hovoriť aj v cudzích jazykoch (angličtina je nutná, avšak ostatné cudzie jazyky sú veľmi vítané!)
- Radi sa učíte nové veci a objavujete "nové horizonty"
- Zaujímate sa o potreby zákazníkov, dokážete ich vypočuť, pochopiť a poskytnúť im vhodné riešenie ich problému
- Ste asertívni
- Zvládate jednoduché technické úkony a máte všeobecné IT zázemie
- Fungovanie webstránok, serverov či databáz pre Vás nie je španielska dedina
- Máte dobrý time management, ste zodpovední a dokážete pracovať na zmeny (striedanie ranných a večerných zmien)
- Záujem o IT, oblasť zákazníckej podpory či affiliate marketingu je výhodou
- Základy HTML a WordPressu sú výhodou
- Dokážete myslieť mimo bežných limitov ("out of the box thinking")

Sme slovenská softvérová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2004. Venujeme sa vývoju dvoch celosvetovo využívaných produktov LiveAgent a Post Affiliate Pro. LiveAgent je komplexný nástroj na správu zákazníckej starostlivosti pravidelne oceňovaný poprednými review platformami ako G2, GetApp, TrustPilot a Capterra. Post Affiliate Pro je softvér na vytvorenie a manažovanie affiliate programov a sietí. Medzi našich klientov patria značky a spoločnosti ako BMW, Forbes, Huawei, Univerzita Josha Hopkinsa, Oxford University či Yamaha.

Staň sa súčasťou jednej z mála globálnych SaaS spoločností s čisto slovenskými koreňmi, kde budeš môcť získať nové skúsenosti, pomáhať jej naďalej rásť, podieľať sa na zvyšovaní spokojnosti zákazníkov, a najmä, kde máš stabilnú a istú prácu, pri ktorej sa rozhodne nebudeš nudiť. Naštartuj svoju kariéru v stabilnom a neustále rastúcom B2B segmente, práve s nami!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3759204  Posting date: 10.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 900 - 1 100 EUR/mesiac900 - 1100 € + kvartálne bonusy