React frontend developer

QUADROtech Development s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
ASAP
od 1500 EUR/mesiac (finálna výška mzdy závisí od individuálnych skúseností kandidáta)*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu technicky zmýšľajúcich ľudí s analytickými schopnosťami, chuťou získať nové vedomosti a skúsenosti, ktorým nechýba nadšenie pre moderné technológie a neboja sa výziev. Budete sa podieľať na vývoji unikátnych integrovaných riešení pre Office365 manažment, reportovanie, alerting a takisto migráciu celého email ekosystému (emailové schránky, archívy, verejné priečinky, PST súbory alebo cloud-to-cloud).
Miesto výkonu práce: Žilina alebo Námestovo

*Máme zákonnú povinnosť zverejňovať základnú zložku mzdy. Uvedená mzda sa týka menej skúsených kandidátov. Počas pohovoru posúdime Vaše skúsenosti, kvalifikáciu a následne kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v platovej ponuke.

Náplň práce a zodpovednosti
- Pracovať v agilnom tíme na existujúcich alebo nových produktoch
- Pomáhať v inovácii produktov, dodávať riešenia rýchlo a kvalitne
- Asistovať tímu pre kontakt so zákazníkmi pri riešení problémov
- Podieľať sa na implementácii nových myšlienok a technológií, ktoré zvýšia našu expertízu a pomôžu prekonávať očakávania zákazníkov.

• Príjemné pracovné prostredie,
• 25 dní dovolenky pre všetkých zamestnancov (vrátane zamestnancov mladších ako 33 rokov),
• Extra dovolenka v deň narodenín,
• Možnosť čiastočnej práce z domu,
• Flexibilný pracovný čas,
• Stavné lístky plne hradené zamestnávateľom (formou stravovacej karty),
• Možnosť odreagovať sa pri ping-pongu, šípkach alebo stolnom futbale,
• Lokálne teambuildingové aktivity,
• Podpora vzdelávania pre zamestnancov (konferencie, certifikácie, školenia,...),
• Kurzy angličtiny v priestoroch spoločnosti (konverzácie),
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier),
• Príspevok na rekreáciu (pre všetkých zamestnancov po skúšobnej dobe)
• Práca na high-end zariadeniach s možnosťou používania aj na súkromné účely,
• Pre ostatný hardvér (monitor, klávesnica,...) ponúkame pravidelný mesačný príspevok - BYOD (Bring Your Own Device)
• Bonus za odporučenie nového zamestnanca.
• Kancelárie v Žiline a Námestove sú blízko centra s možnosťou parkovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

ReactJS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť pracovať v agilnom (SCRUM) tíme na riešení zaujímavých požiadaviek zákazníkov vytváraním softvérových riešení najvyššej kvality.

Zanietený pre programovanie, horlivý oboznamovať sa s novými technológiami a schopný prispôsobiť sa rýchlo sa meniacim požiadavkám.

Prichádzať s novými nápadmi a riešeniami, keďže na názore každého u nás naozaj záleží a často sú zaujímavé návrhy aj premietnuté do našich produktov.

Skúsenosti s niektorými z týchto technológií výhodou:
Redux, Webpack, Babel, Bootstrap, Sass/Less, package management(peer dependencies), Jest, Enzyme, JSON, C#, .NET Core, ASP.NET MVC, Entity Framework, WCF/REST, PowerShell, Azure/AWS, Unit testing, T-SQL, TFS/VSTS, Git, Agile/Scrum

We are an ambitious, fun and culturally diverse group of people. As a business we pride ourselves on our fantastic company culture and great people.

Quadrotech helps companies to achieve smarter Office 365 migration, reporting, security and management. Our suite of solutions includes; migration solutions to move data to Office 365, cloud to cloud migration to support structural changes to your tenant and SaaS solutions for management and reporting on your Office 365 environment. Quadrotech works with organizations of all sizes and industries to make their Microsoft Cloud smarter, secure and more efficient. Today we have over 120 employees located across offices in Switzerland, the United Kingdom, the United States, Slovakia as well as a number working remotely.
ID: 3367822  Posting date: 25.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 1500 EUR/mesiac (finálna výška mzdy závisí od individuálnych skúseností kandidáta)*