Chceš testovať popredné aplikácie? Hľadáme IT testera

QBSW, a.s.

Miesto práce
Prievozská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, ale radi na teba počkáme
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000€ podľa schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš testovať popredné aplikácie? Rozširujeme tím testerov.

Tvojou úlohou bude:
• manuálne testovanie softvérových aplikácií na základe testovacích scenárov
• zaznamenávanie zistených chýb a kontrola ich odstránenia
• spolupráca s vedúcimi vývojových tímov a programátormi pri odstraňovaní chýb
• navrhovanie a spracovanie testovacích scenárov
• tvorba a spracovanie používateľskej dokumentácie

• Dajme pokoj formulkám o mladých a dynamických kolektívoch, v Q čku ideš do tímu, v ktorom je ti skrátka dobre.
• Naším krédom sú kvalitné aplikácie a systémy. Preto sa o nás nepíše v novinách, ako o dodávateľoch predražených nefunkčných systémov.
• Nemáme problém s adekvátnym odmeňovaním .
• Preplatíme ti odbornú literatúru, online kurzy, aj certifikáty.
• Podporujeme vzdelávania a certifikácie – nechceme aby si stagnoval.
• Jazykové kurzy - Verných zamestnancov neváhame poslať speakovať aj na Maltu, okrem toho máme aj kurzy priamo vo firme.
• Onboarding bonus vo výške 1000 € po skúšobnej dobe .
• Obedy v hodnote 4,5 na deň hradíme v plnej výške.
• Máme množstvo zľav a finančných príspevkov.
• Zdravotná starostlivoť.
• Multisportka a ďalšie športoviská.

• Ak ťa naša ponuka zaujala, budeme radi ked nam zašleš životopis.
• Pozícia je vhodná aj pre absolventa, v prípade že má relevatné skúsenosti popri štúdiu.
• Na pohovor budú pozvaní vybraní uchádzači.
• Vyhradzujeme si právo neodpovedať na zaslané životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• skúsenosť s testovaním web a mobilných aplikácií aspoň 1 rok
• výborná znalosť práce s aplikáciami balíka MS Office
• základná znalosť jazyka SQL
• Anglicky jazyk na miernepokročilej úrovni
• schopnosť rýchleho učenia sa
• logické myslenie
• spoľahlivosť, presnosť, vytrvalosť, flexibilita

V QBSW už 20 rokov vyvíjame kvalitné appky a inovatívne softvérové riešenia pre rôzne trhové segmenty. Tím Q-čka tvoria profesionáli, ktorí pracujú s tými najnovšími technológiami v štyroch slovenských mestách – Bratislave, Nitre, Žiline a Banskej Bystrici. Pozri si naše voľné pracovné pozície a pridaj sa k nám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3465111  Posting date: 7.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: od 1000€ podľa schopností uchádzača