Stolár

UAB Robin Jobs

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2200€ netto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš partner v Nemecku hľadá do svojho tímu skúsených stolárov na stolárske práce v spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou striech. Náplňou práce môže byť tiež inštalácia okien a dverí, podlahy a iné práce s drevom.

-zabezpečené ubytovanie: 2-lôžkové izby,
-vybavenie registračných zaležitostí agentúrou.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu sa prosím zaregistrujte na: https://qbis.sk/registrujte-sa/
Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Uchádzať o túto pracovnú pozíciu by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
- min. 3 ročnú skúsenosť na pozícii stolára,
-vodičský preukaz,
-schopnosť pracovať s rôznym náradím (nastreľovacia pištoľ na klince, pílky atď.),
- vedieť čítať technické nákresy.

*vlastné auto výhodou

Sme pracovná agentúra, ktorá pomáha uchádzačom zo Slovenska, Litvy, Lotyšska, Rumunska, Maďarska a Portugalska nájsť si prácu v Holandsku a Nemecku v týchto odvetviach:
✔ logistika
✔ výroba
✔ potravinársky priemysel
✔ poľnohospodárstvo

Na rozdiel od mnohých iných pracovných agentúr, našim uchádzačom o zamestnanie neúčtujeme za služby, a teda nemusia platiť poplatok za sprostredkovanie práce. Naším cieľom je vytvoriť reálne očakávania ohľadom práce a ubytovacích podmienok v Holandsku a Nemecku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3597696  Posting date: 11.2.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 2200€ netto/mesiac