Barber

PULS Hair s. r. o.

Miesto práce
Bardejov
Termín nástupu
1.11.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Kručo's Barbershop hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu na pozíciu Barber/ka, ktorý pristupuje k práci s úprimným záujmom a nadšením.

- osobný rast
- práca s kvalitnými profesionálnymi produktami
- priateľskí kolegovia a pracovné prostredie
- kvalitné vzdelávanie na školeniach a workshopoch, osobný a profesionálny rast
- zázemie stabilného barbershopu zameraného na kvalitu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

barber - kaderník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- dochvíľnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- chuť učiť sa a vzdelávať
- prax v obore výhodou

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti profesionálnej starostlivosti o vlasy, tvár a nechty. Naša spoločnosť je jedným z lídrov v oblasti predaja kaderníckych potrieb na Slovensku. Naša spoločnosť spolupracuje s profesionálnymi vlasovými a kozmetickými značkami, čo zaručuje originalitu a najvyššiu kvalitu produktov. Dáva nám možnosť veľmi atraktívnej ponuky pre vás. Široká ponuka produktov, super ceny a vysoká úroveň profesionálnych služieb spojená s poradenstvom nám umožňujú byť vašim najlepším dodávateľom. Produkty, ktoré u nás nájdete sú určené pre profesionálov vykonávajúcich každodenné povolanie, ako aj na domáce použitie pre ženy, mužov a deti. Pretože sme presvedčení, že každý si zaslúži najlepšiu starostlivosť o vlasy, či už doma alebo v kaderníckom salóne. Preto si u nás každý nájde to, čo potrebuje. Tak isto nezabúdame ani na veľmi dôležitú mužskú časť a barberov. Ponúkame celú škálu pánskej profesionalnej kozmetiky určenú na holenie a starostlivosť o vlasy. Taktiež potrebnú elektroniku, ako strihacie a holiace strojčeky, britvy, nožnice a ďalšie prístušenstvo. Pilierom našej práce je spolupráca s profesionálnymi značkami kozmetiky pre starostlivosť o vlasy, styling a farbenie, ktorá zaručuje originalitu a najvyššiu kvalitu nami predávaných produktov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4157305  Posting date: 7.10.2021  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac