Hlavný majster pri výstavbe, úprave záhrad v Londýne

PTM GARDENING LTD

36A Greenstead Gardens, Woodford, Woodford Green IG8 7EX, Spojené kráľovstvo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 15 € brutto (v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného človeka so serióznym záujmom o prácu v oblasti záhradníctva.
Hlavnou náplňou majstra je vedenie tímu ľudí pri výstavbe a údržbe záhrad, komunikácia s dodávateľmi - zabezpečenie materiálu.
Dôležité sú skúsenosti:
- s pokládkou dlažby,
- so stavaním plotov a tehlových múrov,
- s montážou drevených terás a drevených prístreškov,
- s pokládkou betónových obrubníkov,
- so stolárskymi prácami,
- s komunikáciou s dodávateľmi,
- s vedením ľudí.
Nevyhnutným predpokladom hlavného majstra je kvalifikácia v danej oblasti, minimálne 10 ročné skúsenosti v oblasti stavebníctva, z toho minimálne 5 rokov skúseností s vedením ľudí.

- firemné auto, telefón,
- zabezpečenie ubytovania, zaškolenie, kompletné poradenstvo pri zabezpečení potrebných povolení pre prácu v UK, možnosť pracovného voľna podľa potreby, vyzdvihnutie z letiska po prílete do Londýna, registrácia na daňovom úrade,
- vyplácanie mzdy každý týždeň, zákonné zdravotné poistenie,
- pracovná zmluva sa podpisuje na Slovensku,poradenstvo ohľadom cesty do UK,
Kariérny rast vo forme franchise možnosť viesť vlastný tým a možnosť zárobku od 2000 - 4000 ( bližšie informácie pri pohovore)

Ponúkame sezónnu prácu od marca do novembra s možnosťou každoročného opakovania.
Svoje CV spolu s fotografiou a kontaktom na osobu, ktorá poskytne o Vás pracovné referencie zasielajte na mailovú adresu uvedenú v inzeráte.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov - ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavbárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- schopnosť vedenia ľudí, tímový hráč
- pozitívny prístup k fyzickej práci
- skúsenosť s komunikáciou s dodávateľmi
- manuálna zručnosť

We are an innovative Gardening and Landscaping Company based in Woodford, Essex. We currently cover the whole of Essex but will consider jobs throughout London, dependent on the size of the project.
We are passionate about what we do and take great pride in ensuring that we deliver what our customers want in a friendly, flexible and professional manner.
As well as gardening and landscaping our services also include fencing, turfing, driveways, patios, painting and decorating.
The PTM team is made up of friendly, hardworking, experienced staff who strive to deliver the type of garden you are looking for.
So, whether your idea of an ideal garden is traditional, or a more modern contemporary style, we will work with you to make your dream a reality.
Total customer satisfaction is our goal.
ID: 3287963  Posting date: 7.6.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 10 - 15 € brutto (v závislosti od skúseností)