Montážnik plochých striech

Prvá strechárska s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiacZákladná hranica je po zaškolení pracovníka na odbornú montáž.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka do montážnej partie na montáž plochých striech. Práca zahŕňa:
- montáž plochých striech
- odborná montáž systémov jednoplášťových striech
- prípravárske práce pre montáž hydroizoláčných systémov
- práca v dielni

Poskytujeme pracovné: autá, náradie a oblečenie
- práca vo výbornom mladom kolektíve
- mesačné stretnutia s kolegami pri pive :)
- pravidelné a zábavné firemné akcie, či teambuildingy
- ľahká komunikácia s vedením spoločnosti a ústretovosť

Hľadáme do nášho tímu šikovného montážnika do partie. Ponúkame dlhodobú prácu s možnosťou platového rastu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Mladá, dynamická a rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá dominuje na trhu svojej pôsobnosti a rozrastá sa vo svojej činnosti.
Staň sa aj Ty súčasťou nášho tímu, pomôž zdokonaliť nás a zároveň seba. Ponúkame Ti jedinečnú možnosť vypracovať sa a vybudovať si kvalitné pracovné zázemie!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3434754  Posting date: 5.11.2021  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac