Technik BOZP (s možnosťou ubytovania)

PROPLUSCO spol. s r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Slovensko, Bratislava, okres Senec, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500€ - 1700€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme energického a pozitívne naladeného člena do našej talianskej ,,rodiny“! Nepotrebujeme človeka, ktorý ,,dosiahol vek plnoletosti a už má 10 ročné skúsenosti", :) ale potrebujeme, aby ste mali predovšetkým chuť pracovať a vedeli, čo obnáša práca Technika BOZP. Preto sú predošlé skúsenosti  nevyhnutné. Ak nemáte radi veľké automotive spoločnosti, v ktorých ani neviete, kto vedľa vás pracuje, myslíme, že sa Vám bude u nás páčiť. Sme malá automotive spoločnosť v Šamoríne s asi 200 zamestnancami, kde sa každý pozná po mene, prehodí medzi sebou zopár slov a v neposlednom rade ochotne pomôže.

Čo teda bude Vašou náplňou práce?
- zastrešovanie agendy v oblasti BOZP a PO
- kontrola a zabezpečenie dodržiavania právnych a interných predpisov
- zisťovanie a eliminovanie potenciálnych rizík na pracovisku
- spracovanie, evidencia a prevencia vzniku pracovných úrazov
- školenia a rozvoj povedomia zamestnancov o dodržiavaní pravidiel BOZP
- navrhovanie opatrení v oblasti riadenia, kontroly a zlepšovania stavu BOZP
- vykonávanie pravidelnej kontroly dokumentácie BOZP a PO a jej aktualizácia (kontrola lehôt, harmonogramy a pod.)
- komunikácia s príslušnými orgánmi
- vstupné, periodické školenia pre zamestnancov

Ak Vás pracovná pozícia zaujala alebo máte ešte veľa otázok, neváhajte nás kontaktovať, buď telefonicky na 0911 475 860 alebo prostredníctvom emailu [email protected], kde nám môžete poslať i Vaše životopisy v slovenskom a anglickom jazyku.

- Sme malá rodinná automotive spoločnosť, kde sa každý s každým pozná. Ideálne pre tých, ktorí majú radšej menšie spoločnosti :)
- Keďže sme talianska spoločnosť, oprášite si tu svoje jazykové komunikačné zručnosti (taliančina alebo angličtina) a dennodenne sa v nich budete zdokonaľovať.
- Neradi pracujete na zmeny a v noci? U nás nemusíte! Pracuje sa len od pondelka do piatku, 8,5 hod. a cez víkendy môžete oddychovať v pohodlí domova alebo v našom firemnom byte.
- Áno poskytujeme aj ubytovanie vo firemnom byte, v ktorom dostanete vlastnú izbu (za príplatok)
- Snažíme sa vyjsť v ústrety aj ľuďom z okolia a preto zabezpečujeme pravidlené autobusové linky ZADARMO

V prípade ak Vás ponuka zaujala, prosíme pošlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku alebo nás kontaktujte telefonicky. Všetky potrebné kontaktné údaje nájdete na konci inzerátu.  Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so sprcovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre talianskú spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom technológií a vyrobou kovových dielov pre automobilový, spotrebný a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- prax v danej oblasti podmienkou (aspoň 2 roky)
- znalosť platnej legislatívy v oblasti BOZP, PO
- vzdelanie v odbore Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
- znalosť cudzieho jazyka (anglický alebo taliansky jazyk) na komunikatívnej úrovni podmienkou

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3335606  Posting date: 14.3.2018  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1500€ - 1700€