CNC operátor s ubytovaním v Nitre ( 925 + 160 Eur bonus)

ProJob s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
každý týždeň
925 - 1 085 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 925€ + bonusy za dochádzku a výkon 160€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj s nami v Nitre ako CNC operátor výroby . Práca v klimatizovanom prostredí vhodná pre mužov s citom pre detail.

Náplň práce:
- Obsluha CNC (umývací stroj na dosky plošných spojov)
- Oprava – umývanie dosiek plošných spojov
- Posudzovanie opraviteľnosti dosiek plošných spojov
- Zodpovednosť za plnenie výrobných noriem a kvalitu

Ďalšie informácie
- Zaujímavá práca s modernými technológiami, obsluha automatických strojov a PC
- Stabilné pracovné prostredie
- Viaczmenná 12 hod. prevádzka

Aký bude tvoj plat?
- Základná zložka mzdy je 925 + bonusy
- Výkonnostný a dochádzkový bonus vo výške 160 Eur
- Príplatky podľa platnej legislatívy

Ďalšie benefity?
- Slušné a čisté ubytovanie ti zabezpečíme.
- Zvozovú dopravu máš zabezpečenú
- Náš koordinátor je ti plne k dispozícií nonstop
- Na začiatok sa nemusíš báť, budeš profesionálne zaškolený
- Nie sme veľká agentúra, kde si iba číslo. Sme ProJob a bude o teba postarané ako v žiadnej inej agentúre!

Informácie o výberovom konaní

Ak máš ešte nejaké ďalšie otázky, neváhaj a volaj bezplatne

Ha Ön Magyarországról származik, kérjük, hívjon +421917835770

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba LCD televízorov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

chuť pradcovať

WWW.PROJOB.SK
História spoločnosti ProJob začína v roku 2019, nie sme len ďalšou z radu personálnych agentúr, ktorých ambíciou je rásť a zaujať svoje statické miesto na trhu. Nie sme tu preto, aby sme zažiarili a zhasli. Sme tu preto, aby sme využili naše dlhoročné skúsenosti v personálnej oblasti. Práve tieto skúsenosti chceme zúročiť a ponúknuť ľuďom stabilnú prácu, ktorá by napĺňala ich predstavy a zlepšila im život. Našim hlavným cieľom je ponúkať seriózne pracovné ponuky, vytvárať vhodné prostredie pre spokojnosť zamestnancov a v neposlednom rade aj neustálu starostlivosť. Každý jeden zamestnanec bude cítiť z našej strany profesionálny prístup a maximálnu podporu, čoho znakom je naše srdce v logu.
ID: 3966077  Posting date: 10.9.2020  Basic salary component (gross): 925 EUR/mesiac