Pracovník/čka skladu - Picker, zabezpečená doprava a ubytovanie

ProJob s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihneď
750 - 966 EUR/mesiacZákladná mzda 750 Eur (skúšobná doba) + bonusy do výšky 15% z hrubej mzdy + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilnú prácu v Nitre? Ponúkame ti jedinečnú možnosť! Pracuj s nami už zajtra ako skladník - skladníčka v nadnárodnej a stabilnej spoločnosti. Slušný plat a čisté, nové prostredie bude zárukou tvojej spokojnosti.

Náplňou Vašej práce bude:
- Príjem/výdaj/vychystávanie materiálu a jeho kontrola podľa objednávky
- Práca so skenerom
- Prebaľovanie, triedenie, prerátavanie
- Manuálne zaskladnenie/vyskladnenie do/z regálov
- Vykonávanie inventúr

- Základná mzda 750 Eur Brutto (skúšobná doba) + bonusy do výšky 15% z hrubej mzdy
- Zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe po splnení podmienok 770 -800 -840 eur brutto
- Mesačný Bonus vo výške 5%-15% podľa odpracovaných mesiacov
- 13. plat
- Práca na dve zmeny, do budúcna možnosť nočnej zmeny
- Stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- Možnosť záloh
- Pracovné oblečenie zdarma
- Stravné lístky v hodnote 4,00 Eur
- Čisté a slušné ubytovanie zabezpečené. Ste pár? Máme pre vás 2 lôžkovú izbu!
- Náš koordinátor a naša zamestnanecká linka je pripravená pomôcť s akýmkoľvek problémom
- Zabezpečená doprava zdarma v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Trnava, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Galanta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistické služby

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

WWW.PROJOB.SK
História spoločnosti ProJob začína v roku 2019, nie sme len ďalšou z radu personálnych agentúr, ktorých ambíciou je rásť a zaujať svoje statické miesto na trhu. Nie sme tu preto, aby sme zažiarili a zhasli. Sme tu preto, aby sme využili naše dlhoročné skúsenosti v personálnej oblasti. Práve tieto skúsenosti chceme zúročiť a ponúknuť ľuďom stabilnú prácu, ktorá by napĺňala ich predstavy a zlepšila im život. Našim hlavným cieľom je ponúkať seriózne pracovné ponuky, vytvárať vhodné prostredie pre spokojnosť zamestnancov a v neposlednom rade aj neustálu starostlivosť. Každý jeden zamestnanec bude cítiť z našej strany profesionálny prístup a maximálnu podporu, čoho znakom je naše srdce v logu.
ID: 3966035  Posting date: 5.11.2020  Basic salary component (gross): 750 EUR/mesiac